Snapchat’in Bazı Özellikleri Ücretli Oluyor

Snapchat’in Bazı Özellikleri Ücretli Oluyor

0
PAYLAŞ

Genç kullanıcılar arasında oldukça popüler Snapchat uygulamasına yeni güncellemeyle özellikler ekleniyor ve bazı işlevler paralı hale geliyor.

snapchat

Son dönemin fenomen uygulamalarından Snapchat’e yeni özellikler ekleniyor. Güncellemeyle mesajlaşma uygulamasının yeniden oynat özelliği ücretli hale geliyor. Bildiğiniz üzere Snapchat ile alınan mesajlar, göndericinin belirlediği süreyle sınırlı kalıyor. Bu süre içerisinde mesajları ise tekrar oynatma seçeneği daha sonradan eklenmişti.

Şimdi bu yeniden oynatma özelliği  ücretli hale geliyor. 0.99 dolar karşılığında 3 kez, 2.99 dolar karşılığında 10 kez, 4.99 dolar karşılığında 20 kez yeniden oynatma hakkı kazanıyorsunuz. Bu özellik şu anda sadece Amerika’lı kullanıcıları ilgilendiriyor, ancak dünya çapında aktif hale gelmesi de olası.

628-snapchatupdate-01

Güncellemeyle gelen diğer bir özellik ise tecrübe puanı. Mesajlaşma sistemini ne kadar aktif kullandığınıza bağlı olarak tecrübe puanı kazanıyor ve skor topluyorsunuz. Böylece Snapchat uygulamasının kullanımını artırmayı hedefliyor.

Son eklenen “Lenses” özelliği ile de farklı efektler eklemek, ve yüzünüze basit photoshop işlemleri uygulamak mümkün. Bakalım bu güncelleme kullanıcılar tarafından beğenilecek mi.

Yorumunuzu buraya yazın

Loading Facebook Comments ...

BİR CEVAP BIRAK