Siyah iPhone 7 Konsept Tasarımı Göz Dolduruyor

Siyah iPhone 7 Konsept Tasarımı Göz Dolduruyor

0
PAYLAŞ

Eylül ayında tanıtılması beklenen yeni iPhone modellerinde değişecek birkaç kilit unsurdan biri de telefonların renkleri. Ortaya atılan iddialara göre iPhone 7 ve iPhone 7 Plus’ta Apple Space Gray yani uzay grisi renk seçeneğini kaldıracak bunun yerine Space Black (Uzay Siyahı) ve Deep Blue (Koyu Mavi) renk seçenekleri eklenecek. Bu iddialar doğrultusunda hazırlanan iPhone 7 Space Black (Uzay Siyahı) konsept tasarımı göz dolduruyor. Fakat Apple’ın bugüne kadar yapmadığı bir şekilde mevcut siyah renge sahip Space Gray modelini de kaldıracağını pek de düşünmüyoruz.

27724433060_9fd9f91430_b

iPhone 7 ve iPhone 7 Plus için bugüne kadar birçok iddia,sızıntı ve haber gündeme geldi. Teknoloji devinin tasarımsal anlamda büyük yenilikler yapması beklenilmeyen yeni iPhone’larda, iPhone 6’dan beri süregelen arka taraftaki anten çizgilerinin cihazın alt ve üst tarafında konumlandırılması bekleniyor. iPhone 7 Plus’ın Apple tarafından yakın zamanda tanıtılan iPad’lerde olduğu gibi iPhone 7 Pro ismiyle tanıtılacağı da bir diğer iddia. Bu arada iPhone 7 ve 7 Plus’ta 3.5mm kulaklık girişi bulunan bulunmayan iki ayrı modelden bahsediliyor hatta Apple’ın bu yıl ilk kez çift sim kartlı telefonlarını tanıtılacağı konuşuluyor. Son olarak da iPhone’ların sevilen rengi uzay grisi renk seçeneğinin artık olmayacağı bunun yerine koyu mavi renk seçeneği ekleneceği söyleniyordu ki son çalışmalara göre Apple iPhone 5 ile başlayan renk anlayışını değiştirerek iPhone 4 ve 4S’te olduğu gibi tamamıyla tek renge sahip telefonlara geri dönecek.

Daha önce de Deep Blue (Koyu Mavi) renkli iPhone 7 konsept tasarımını sizlerle paylaşmıştık. Tam anlamıyla siyah renge sahip iPhone’un da en az koyu mavi kadar güzel göründüğünü belirtmekte fayda var.

Yorumunuzu buraya yazın

Loading Facebook Comments ...

BİR CEVAP BIRAK