Ses Konusunda En İddialı Telefon LG V20

Ses Konusunda En İddialı Telefon LG V20

0
PAYLAŞ

Ses konusunda en iddialı telefon LG V20. LG G5 ile yaşadığı düşüş sonrası tüm beklentilerini V20’ye bağladı. 6 Eylülde San Francisco’da özel bir etkinlikte tanıtılacak LG V20’nin ses konusundaki özelliği ortaya çıktı. Şimdi o özelliği inceleyelim.
Ses Konusunda En İddialı Telefon LG V20

G5 ile modüler tasarım yapısına geçen LG tam anlamıyla beklediğini bulamadı. Bu durumda diğer amiral gemisi V20’nin göstereceği performans ayrıca önem kazanmış oldu. Rakibi iPhone 7 serisinden sadece birkaç gün önce tanıtılacak V20 ses konusunda telefonlar arasında en iddialısı oluyor.

Daha önce ses konusunda en büyük atılımı stereo hoparlör ve Hİ-Fİ desteği ile HTC  yapmıştı. Ancak şimdi yeni teknolojisiyle V20 de HTC’nin telefonlarına rakip oluyor.

V10’da iki ekranı ve üç kamerayı bir araya getiren LG , V20’de de benzer bir politika ile yoluna devam ediyor. Ayrıca V10’daki yoğun pil tüketiminin önlemini alıp ses noktasında da büyük adımlar atıyor.

Güney Koreli şirketin yaptığı açıklamada 32-bit Quad DAC ses yongasının ilk kez kullanıldığı telefonun V20 olduğu vurgulanıyor. Kullanılan yeni ses yongası ile berraklık ve netlik artacak hatta şirketin iddialarına göre canlı ses performansını telefondan yaşayabileceksiniz. Bu performansı ortaya koyabilmek adına LG, ESS şirketi ile iş birliği yaptı. V10’daki ses donanımlarını da yapan şirket sadece kalitenin donanımla bitmeyeceğini sürücü ve kabloların çok iyi optimize edilmesi gerektiğini söylüyor.

Bakalım LG V20 ses konusunda iddialı olduğu kadar başarılı olabilecek mi ?

Yorumunuzu buraya yazın

Loading Facebook Comments ...

BİR CEVAP BIRAK