Seagate Backup Plus

Seagate Backup Plus

0
PAYLAŞ

Seagate’in yeni harici disk’i Seagate Backup Plus’ı test merkezimize konuk ettik.

Depolama çözümleri konusunda sektörün en ünlü isimlerinden biri olan Seagate’in yeni ürünü Seagate Backup Plus harici disk’i sizler için inceledik. Pazarda çıkar çıkmaz kendine iyi bir yer edinmeyi başaran Backup Plus, ince ve ergonomik yapısıyla dikkat çeken başarılı bir ürün. Cihaz 500 GB, 1 TB ve 2 TB depolama alanına sahip üç ayrı model ve farklı renk seçenekleri ile satışa sunulmuş. Ürünün en dikkat çekici özelliği ise sosyal medya ile olan bağlantısı.

Sosyal medya mecraları olan Facebook, Flickr, hatta YouTube ve Dropbox’a anında veri aktarımı yapan ve buralardan içerik yedekleyebilen Seagate Backup Plus, bu özellikleri ile marketteki rakiplerinden ayrılmayı başarıyor. Cihazın kullanıcısı Dashboard adlı detaylı ancak kullanımı basit bir yazılım ile birlikte istediği şekilde yedekleme yapabiliyor.

 

seagate-backup-plus-scroll

 

PC’lerin yanı sıra Apple Mac platformu ile uyumlu olan Seagate Backup Plus, hem NTFS hem de FAT32 dosya formatına destek veriyor. Mac kullanıcıları dosya kayıt formatını değiştirmek için ise Paragon adlı basit bir programı kullanabiliyor.

Kısa ve ince yapısı ile dikkat çeken Backup Plus, 2,5 inç boyutlarında ve sadece 150 gram ağırlığında. Android işletim sistemli akıllı telefonlarla da tam uyumlu olan harici disk’in video incelemesini aşağıdan izleyebilirsiniz. İyi seyirler dileriz!

Videoyu YouTube üzerinden izlemek için buraya tıklayın

 

Samsung Gear 2 Video İnceleme

Seagate Backup Plus

Seagate Backup Plus
8.6666666666667

Tasarım

10/10

  Performans

  8/10

   Fiyat

   9/10

    Artıları

    • Ergonomik yapısı
    • Şık görünümü
    • Başarılı aktarım hızı
    • Detaylı yazılım desteği
    • Sosyal medya entegrasyonu

    Eksileri

    • Büyük boyutlu veri aktarımlarında performans düşüşü

    Yorumunuzu buraya yazın

    Loading Facebook Comments ...

    BİR CEVAP BIRAK