Sanal Özel Ağ Kurmak Artık Çok Kolay ve Güvenli

Sanal Özel Ağ Kurmak Artık Çok Kolay ve Güvenli

0
PAYLAŞ

TP-LINK, sanal özel ağ (Virtual Private Network – VPN) kurmayı sağlayan yeni yönlendiricisini satışa sundu. TL-ER604W model VPN yönlendirici ile sanal özel ağ kurmak hem kolay hem de güvenli.

TP-LINK, sanal özel ağ (Virtual Private Network – VPN) kurmayı sağlayan yeni yönlendiricisini satışa sundu. TL-ER604W model VPN yönlendirici ile sanal özel ağ kurmak hem kolay hem de güvenli. TP-LINK, yeni bir VPN (Virtual Private Network – Sanal Özel Ağ) yönlendirici (router) olan TL-ER604W’yi satışa sundu. Özellikle kurumların farklı yerlerde bulunan ofislerini internet üzerinden güvenli şekilde sanal bir ağ altında birleştirmek ve tek noktadaki sunucu, veritabanı gibi kaynaklarını paylaşıma açmak amacıyla kullandığı VPN teknolojisi için ideal bir ürün olan TL-ER604W, aynı zamanda kablosuz N desteği ile ek bir kablosuz erişim noktası/yönlendirici yatırımı gereksinimini ortadan kaldırıyor.

Sanal Özel Ağ Kurmak Artık Çok Kolay ve Güvenli 2

VPN ağ geçidi (gateway) dışında ayrıca  kablosuz N gigabit bir yönlendirici olan TL-ER604W, 300Mbps kablosuz hıza ulaşabiliyor. Farklı protokolleri (IPsec, PPTP, L2TP) destekleyen ürün aynı anda 30 IPSec, 8 PPTP ve 8 L2TP VPN tünel kurmaya olanak veriyor. En uygun maliyetle, yüksek güvenlik ve yüksek performansla VPN yeteneklerini bütünleştiren TL-ER604W, kablosuz ağı açıp kapatmayı sağlayan düğmesi, ziyaretçi ağı oluşturma olanağı, PPPoE sunucu fonksiyonları gibi kullanışlı pek çok özelliği barındırıyor.
Kablosuz N desteği ile 300Mbps’a varan hızlara ulaşan TL-ER604W, aynı zamanda kablolu bağlantı için de 5 adet Gigabit portu sunuyor. Bu sayede VPN üzerinden yoğun trafik, gecikmesiz konferans görüşmeleri, HD video akışı gibi uygulamalar için ideal bir çözüm oluşturuyor. Çoklu SSID ve konuk ağı özelliklerini de destekleyen TL-ER604W, 8’e kadar SSID kurma olanağı veriyor. Böylece farklı birimler ya da kullanıcı grupları için birkaç farklı kablosuz ağ oluşturulabiliyor. Ziyaretçi Ağı özelliği ile de hassas şirket bilgilerine erişmeden ziyaretçiler için güvenli ayrı bir kablosuz ağ sunuyor.
Sanal Özel Ağ Kurmak Artık Çok Kolay ve Güvenli 1
Profesyonel yıldırım koruma teknolojisi sayesinde yıldırım çarpması gibi doğal afetlerden de koruyan ürün, iyi bir topraklı bağlantı ile 4 bin Volt’a kadar yıldırımın zararlarından yatırımı koruyabiliyor.

TP-LINK’in Güvenli Kablosuz N Gigabit Genişbant VPN Yönlendiricisi TL-ER604W’nin bazı avantajları ve fiyatı ise şöyle:

–      1 Gigabit WAN, 3 Gigabit LAN ve 1 Gigabit WAN/LAN giriş yuvasına sahip,

–      30 IP, 8 PPTP ve 8 L2TP VPN tüneli aynı zamanda kurabiliyor,

–      300Mbps kablosuz N  hız sayesinde ekstra bir kablosuz cihaz yatırımı gerektirmiyor,

–      Çoklu SSID ve konuk ağı kurabilme olanağı ile kolay ve güvenli kablosuz paylaşım,

–      4KV yıldırımdan korunma olanağı,

–      Fiyat: 599 TL (KDV dahil, tavsiye edilen satış fiyatıdır)

 

Yorumunuzu buraya yazın

Loading Facebook Comments ...

BİR CEVAP BIRAK