Samsung’dan Yeni Kulaklık Serisi: LEVEL

Samsung’dan Yeni Kulaklık Serisi: LEVEL

0
PAYLAŞ

Samsung, LEVEL adına sahip üst seviye bir kulaklık serisini satışa sunmaya hazırlanıyor.

Birçok teknoloji devi aksesuarlara da önem veriyor. Bu firmalardan biri de Güney Koreli Samsung. Firma birbirinden farklı kulaklığından sonra LEVEL adına sahip yeni kulaklıkları ile üst seviyede yarışacak. Daha önceden MWC 2014’te görünen bu kulaklık serisinin şu anda üç farklı modeli biliniyor. Kulakiçi olarak LEVELin, kulaküstü kulaklık olan LEVELon ile beraber kablosuz çalışan kulaküstü kulaklık LEVELover satışa sunulmaya hazırlanmakta.

Samsung_LEVEL_kulaklık_scroll_1
Samsung’un birçok uygulaması ile bağlantılı olarka çalışabilecek bu kulaklıklar başarılı özellilklere sahip. Tek tek özelliklerine baktığımızda LEVELin modeli Android 4.0 ve üzeri cihazlar ile uyumlu bir şekilde uzaktan kontrol edilebiliyor. Metal malzemeye sahip olmasının yanında S-Voice butonu da aksesuarın üzerinde yerini almış. LEVELin‘in fiyatı olarak ise 149 Dolar belirlenmiş.

Samsung_LEVEL_kulaklık_scroll_2
Bir diğer model ise LEVELon. Kulaküstü olan bu modelde de S-Voice tuşu yer almakta. NFC bağlantı özelliğinin de kullanıldığı bu kulaklıkta 199 Dolar fiyat etiketine sahip.

Samsung_LEVEL_kulaklık_scroll_3

LEVELover modeli ise bu cihazlar arasında en başarılı olarak görünüyor. Amiral gemi modeli olarak adlandırabileceğimiz kulaklık üst seviye performans sunuyor. Bluetooth ve NFC bağlantısı sayesinde birçok kullanım sunuluyor. Kulaklığın yan tarafındaki Smart Touch dokunmatik alanı ile bir kontrol merkezi tercih edilmiş. 349 Dolar fiyata sahip bu model dikkat çekiyor.

Geçtiğimiz haftalarda da görüntülenen bu kulaklıkların tamamında gürültü engelleme özelliğine sahip mikrofonlar ile beraber koruyucu taşıma çantası geliyor. İlerleyen zamanlarda satışa sunulması beklenen Samsung LEVEL serisi başarılı özellikleri kullanıcıları çekmeye çalışacak.

Samsung Mağazaları’nda Galaxy S5 Kazanma Fırsatı

Yorumunuzu buraya yazın

Loading Facebook Comments ...

BİR CEVAP BIRAK