Samsung’dan Turistlere Bedava Note 5 Sürprizi!

Samsung’dan Turistlere Bedava Note 5 Sürprizi!

0
PAYLAŞ

Uzakdoğu’ya seyahat eden Avrupalı turistler ağ protokollerinden dolayı akıllı telefonlarını seyahat ettikleri ülkede kullanamıyor. Kullanıcıların bu mağduriyetini gören Samsung ve SK Telecom, kısa süreli de olsa bu durumu ortadan kaldırmaya yönelik bir adım atarak Güney Kore’ye seyahat eden turistlere bir süreliğine ücretsiz olarak Galaxy Note 5 vermeye başlayacak.

samsung-galaxy-note-5

Yapılan kampanyaya göre Samsung, “Visit Korea” programına katılan turist kullanıcılara haftalık 250 kişiyle sınırlı olmak kaydıyla 5 günlüğüne Galaxy Note 5 verecek. Kore’nin mobil operatörlerinden SK Telecom da bu kullanıcılara 1 GB internet paketinin de içinde olduğu “kullandığın kadar öde” benzeri bir SIM kart modelini hediye edecek. Yıl sonuna kadar 12.000 turistin faydalanmasının beklendiği kampanyada sunulan cihazlar ise başvuruların başlamasından itibaren birkaç dakika içerisinde tükendiğini de belirtelim.

Kore Turizm Organizasyonları Birliği tarafından organize edilen kampanyada ilk cihazlar bu ayın sonunda kullanıcılara tahsis edilecek. 250 adet cihazın 5 günde bir dönüşümlü olarak ödünç verileceği programa başvurmak ve Güney Kore seyahatinizde ücretsiz olarak Samsung Galaxy Note 5‘i deneyimlemek için kto.visitkorea.or.kr adresini ziyaret edebilirsiniz.

Yorumunuzu buraya yazın

Loading Facebook Comments ...

BİR CEVAP BIRAK