Samsung Ve Grisogono Ortaklığında Yeni Gear S2 Geliyor!

Samsung Ve Grisogono Ortaklığında Yeni Gear S2 Geliyor!

0
PAYLAŞ

Samsung ve Grisogono ortaklığında yeni Gear S2 geliyor. Güney Koreli Samsung, lüks takı ve saat üreticisi Grisogono ile yeni Gear S2 modelini hazırlıyor.

Samsung-Grisogono-Gear-S2-1

Özellikle son birkaç yıllık süreçte giyilebilir akıllı teknolojilere yatırımlarını artıran Samsung, lüks takı ve saat üreticisi Grisogono ile işbirliği gerçekleştirdi. Güney Kore merkezli teknoloji üreticisi, yeni Gear S2 için Grisogono ile güçlerini birleştirdiklerini resmen duyurdu. Grisogono adı geçtiğinden dolayı yeni Gear S2’nin çok lüks malzemelerle donatılacağını söylemek mümkün. Hatta 56 adet beyaz elmasa sahip olacağı üzerinde duruluyor.

Grisogono Gear S2 şeklinde isimlendirilen yeni akıllı saatin iki farklı versiyonu olacak. Bunlardan birincisi roze altın kasayla gelecek, diğeri ise paslanmaz çelik kasayla ve 71 adet siyah elmasla sunulacak. Her iki akıllı saat de Galuchat kayış ile birlikte gelecek ve özel arayüzle kalibre edilecek.

Samsung-Grisogono-Gear-S2-2

İki yeni Gear S2 modeli de, Samsung’un hazırladığı Gear S2 ile tamaman aynı teknik özellikler sunacak. Yani teknik anlamda herhangi bir değişiklik olmayacak. Gear S2’deki 1.2 inç’lik AMOLED ekran, 512 MB RAM, 4 GB depolama alanı, 1 GHz Exynos 3250 işlemci aynı şekilde yeni modellerde de devam edecek.

Yorumunuzu buraya yazın

Loading Facebook Comments ...

BİR CEVAP BIRAK