Samsung S Note Uygulaması Tüm Android Cihazlara Geliyor

Samsung S Note Uygulaması Tüm Android Cihazlara Geliyor

0
PAYLAŞ

Samsung Galaxy Note serisi cihazları kullananların yakından tanıdığı ve sevdiği S Note uygulaması artık tüm Android akıllı telefonlar için indirilebilir durumda. Akıllı kalem S-Pen’in en önemi partneri olan uygulama Samsung tarafından Google Play Store’a yüklendi ve erişime açıldı.

snote

Adından da anlaşılacağı üzere Samsung Galaxy Note serisi için özel olarak geliştirilen not alma ve düzenleme uygulaması olan S Note, basit ve kullanışlı arayüzü ile oldukça beğeniliyor. Uygulama içerisinde bir çok alternatif de mevcut. Not alacağınız bilgiye göre renk,kalem özelliği, yazı formatı gibi alternatifleri seçmenize imkan tanıyan uygulama Note serisi cihazlarla ön yüklü olarak geliyor.

Serbest yazma ve çeşitli önceden tanımlanmış kalem ve stilleri ile, S Pen’i veya Parmak kullanarak çizim yapma imkanı sunan uygulama, tek bir not içerisinde 500 sayfaya kadar bilgi saklamanıza imkan sağlıyor. Grafikler ekleyebileceğiniz, sesli notlar alabileceğiniz uygulama sayesinde notlarınızı sınıflandırmanız da mümkün.

S Note artık S Pen’i desteklemeyen cihazlarda kullanılabilir. Bu durumda S Pen bağlı bazı özellikler, mevcut olmayacak tabii. Şuanda Play Store’da indirilebilir olan uygulama bir çok cihazla henüz uyumlu değil.

Yorumunuzu buraya yazın

Loading Facebook Comments ...

BİR CEVAP BIRAK