Samsung Kullanıcılarına Canlı Destek Verecek!

Samsung Kullanıcılarına Canlı Destek Verecek!

0
PAYLAŞ

Modern teknolojide mobil cihazlar çok sık arızalanabiliyor ve kullanıcıların çözümleyebileceği arızalar teknik servisleri meşgul edebiliyor. Bu arızaların daha acil sorunların önüne geçtiğini fark eden Samsung, S Service adı verdiği uygulama sayesinde kullanıcılara uzaktan canlı destek verecek.

samsung canlı destek

Sohbet tabanlı yardım hizmeti sunan S Service, uygulamaya bağlanan kullanıcıyı uzman bir Samsung servis yetkilisine yönlendirecek ve uzaktan müdahale sayesinde cihazlarda yaşanan sıkıntıları hızlı bir şekilde çözüme kavuşturacak. Windows 8 ve üzeri işletim sistemine sahip bilgisayarlarda kullanılabilen S Service uygulaması şuanda Windows 10 için stabil değil ve bu işletim sistemine sahip kullanıcıların sorun giderme kısmı için bir süre beklemeleri gerekiyor.

Amerika Birleşik Devletleri’nde test aşamasında olan S Service, şuanda sadece İngilizce dilde destek veriyor. Hafta içi her gün 11:59 ile 21:00 arasında hizmet veren servis hakkındaki ilk geri bildirimler ise gayet olumlu. Samsung, pilot bölgelerden aldığı geri bildirimlere göre uzaktan müdahale hizmetini daha farklı bölgelere genişletmek istiyor. Bakalım Samsung‘un bulduğu bu çözüm onarım noktalarındaki gereksiz yoğunluğu azaltmaya engel olabilecek mi?

 

Yorumunuzu buraya yazın

Loading Facebook Comments ...

BİR CEVAP BIRAK