Samsung Kavisli Ekranlar A Serilerinde’de Olacak!

Samsung Kavisli Ekranlar A Serilerinde’de Olacak!

0
PAYLAŞ

Teknoloji devi Samsung başta ülkemizde olmak üzere tüm dünyada etkisini gösteriyor. Özelikle S serilerinde kullandığı kavisli ekranı tüm modellerde kullanmak isteyen Samsung şimdilik A serilerinde bu tasarıma geçebilir iddiaları yer alıyor.
Samsung özellikle S serisinde kullandığı kavisli ekranı diğer telefon üreticilerinin de kullanması ile bir ilki yaşatmış olsa da bu özelliğin kullanıcılar tarafından çok benimsendiğini söyleyerek diğer serilerde de ekranlarda kavise yer verileceği konusunda yeşil ışık yaktı. Samsung ürettiği telefonlar ile dünyada en çok telefon satan firmalar arasındaki yerini korurken, düz ekranlı telefon modellerini artık tamamen ortadan kaldırmak istiyor. A serilerinde kavisli ekran olması kullanıcılar tarafından sevindirici bir haber olsa da bu uygulamaya ne zaman geçileceği ise şimdiden merak konusu oldu.
A serisi telefonların kullanıcıları tarafından çok beğenilmesi üzerine özellikle de fiyat bakımından hem kullanıcıların tercihi hem de üretici firmanın isteklerine göre cevap vermesi her iki taraf içinde olumlu bir sonuç olarak gösterilmektedir. Türkiye pazarında A serisi telefonların çok satıldığı da bir gerçektir. Son zamanlarda Note serilerinden yana sıkıntı yaşayan Samsung’un Note 7 almayan kullanıcılarının A serisine geçtiği de bilinenler arasındadır.

samsung-kavisli-ekran
Çin, Avrupa ve ABD ülkelerinde lider konumda olan Samsung, diğer telefon markalarının kendisine yetişmesini istemiyor. Bu sebeple 2017 yılı içerisinde yeni teknolojileri beraberinde getirerek, fiyatları da uygun tutacağı düşünülüyor. A serilerinde kavisli ekranların daha da gelişmiş özelliklere sahip olması beklenirken kullanıcılar bu durumdan dolayı büyük bir beklenti içerisindedir. Samsung kullanıcıları hayal kırıklığına uğratmamak adına Samsung A serisi kavisli telefonların üretilmesinin ve fiyatlarının en uygun şekilde piyasada yer almasını sağlayacak çalışmaları tamamlamak üzeredir.

Yorumunuzu buraya yazın

Loading Facebook Comments ...

BİR CEVAP BIRAK