Samsung İşi Bu Defa Sıkı Tutacak!

Samsung İşi Bu Defa Sıkı Tutacak!

0
PAYLAŞ

2016 yılı Samsung için korku dolu günlerce geçti diyebiliriz. Gündemden düşmeyen teknoloji devinin özellikle patlama olayları ile başı dertten hiç kurtulmamıştı. Gelecek yıllar için deyimi yerindeyse yoğurdu üfleyerek yiyecek gibi görünüyor.

Diğer bir konu ise tüm telefon üreticilerinin başına gelen telefon henüz piyasaya çıkmadan sızıntı haberler ile gündeme getirilerek firmanın tüm işlerini zora sokmaktadırlar. Bunun için işini sağlama almak için bazı işlemleri göz önüne alacak ve özellikle çalışan personellerini bu konuda ciddi olarak uyaracak.

Tüketicilerine heyecanlı bir tanıtım yapma hayalleri ile telefon üreten firma, ancak internete çıkan sızıntı haberlerden dolayı tanıtılacak bir şey bulamıyor ve hiçbir heyecanı kalmıyor. Barcelona MWC 2017 etkinliğinde tanıtılacak olan S8 için bir plan yapılacakken, telefon daha tanıtımı yapılmadan tüm özelliklerinin internette dolaşmasına canı oldukça sıkılıyor.

Özellikle Galaxy S8’den sonra üreteceği diğer model telefonların internete sızma görüntüleri için önemli bir adım atacak ve internete sızma olayını minimum seviyeye indirmeyi planlıyor.

Samsung internete sızma görüntüleriyle ilgili teknik özelliklerin ve tasarımların internet ortamına yayılmasından kendi bünyesindeki çalışanları tarafından yapıldığını söyleyerek, Koh Doh-Jin personel yetkilisi ciddi olarak bu defa personellerini uyardı. Ancak bu uyarı işe yarar mı orası bilinmez. Bundan sonra Samsung Mobile telefonlarını internet ortamında sızıntı haberler ile göremeyeceğimizi düşünüyor olsa ta mutlaka bir şekilde sızacağı tahmin ediliyor.

Yorumunuzu buraya yazın

Loading Facebook Comments ...

BİR CEVAP BIRAK