Samsung Gear S3 Sonbaharda Geliyor

Samsung Gear S3 Sonbaharda Geliyor

0
PAYLAŞ

Samsung’un beğenilen akıllı saati Gear S2’nin yeni ve güncel versiyonu Gear S3 sonbaharda karşımıza çıkabilir. Hatta söylentiler bu tarihin Eylül ayı içerisinde olacağını söylüyor.

SamsungGearS2Review19-970-80

Samsung’un en iyi ve en yeni akıllı saat modeli Gear S2, tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de satışa çıktı. Yeni fonksiyonları ile güncellenen cihaz, eski nesil Gear S’e göre çok daha fazla işlevsellik sunuyor. Selefi ile aralarındaki en büyük fark S2’te yer alan dairesel tasarım. Şık bir görüntü sunan bu dairesel dizayn, beraberinde 360×360 çözünürlüğünde 1.2 inç ekranı beraberinde getiriyor. Ayrıca ekranın etrafı bezel halkası dönebilen işlevsel bir halka ile sarmalanmış. Öte yandan ekran Corning Gorilla Glass 3 ile korunuyor.

4 GB depolama, Exynos 3250 işlemci ve 512 MB RAM ile gelen saat Gear serisinde ilk kez Android 4.4 üstü ve 1.5 GB RAM üstü cihazlarla uyumlu çalışabiliyor. Gear S2 ayrıca farklı versiyon ile satışa çıkıyor. Gear S2 ve Gear S2 Classic. Spor tasarımı ile öne çıkan S2, oval ve dişli şeklinde çerçeveye sahip.

Samsung Gear S3 ise önceki cihazda yer alan özelliklerin daha iyileştirilmiş ve güncellenmiş hali olarak karşımıza çıkacak. Tasarım olarak beğenilen çizginin bozulmayacağı ve çerçeve işlevinin de geliştirileceği de söylentiler arasında.

Galaxy Note 7’nin tanıtımı ile birlikte yeni bir çığır açmayı planlayan Samsung yeni saati ile de yeni bir kombinasyon oluşturabilir.

Yorumunuzu buraya yazın

Loading Facebook Comments ...

BİR CEVAP BIRAK