Samsung, Galaxy Yükseltme Programını Duyurdu!

Samsung, Galaxy Yükseltme Programını Duyurdu!

0
PAYLAŞ

Apple, Amerika’da 24 ay kontratlı olarak iPhone alan kullanıcılarına 12 ay sonunda yeni iPhone modeline ücretsiz olarak terfi etme hakkı veriyor. Koreli teknoloji devi Samsung da benzer bir taktik izleyerek Galaxy S7 modeli için Galaxy yükseltme programı adını verdiği ödeme planını duyurdu.

galaxy yükseltme programı

Samsung’un İngiltere’de başladığı yükseltme programı Galaxy S7 kullanıcılarına ücretsiz olarak Galaxy S8’e geçme şansı veriyor. Samsung Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge için geçerli olan programa cihazın %10’u oranında depozito ücreti ödeyerek katılım sağlanıyor ve 24 aylık bir kontrat imzalanıyor. Eğer kullanıcı isterse 12 ay sonra ücretsiz olarak Galaxy S8’e geçebiliyor. Kullanıcı değişim yapmak istemiyorsa da 24 aylık kontratı bitirdikten sonra cihazın sahibi olabiliyor.

12 ay sonunda Galaxy S8’e geçecek kullanıcılar yeni bir kontrat imzalayıp yükseltme programına devam edebiliyor. Samsung İngiltere’ye göre 569 poundluk etiket fiyatıyla satışa çıkan Samsung Galaxy S7 için 56.90 poundluk bir depozito alınıyor ve 24 ay boyunca aylık 24.58 pound taksitlerden oluşan bir kontrat hazırlanıyor. Apple tarafından yıllardır uygulanan bu satış yönteminin Samsung tarafında ne kadar işlenebilir olacağını ise zaman gösterecek.

 

Yorumunuzu buraya yazın

Loading Facebook Comments ...

BİR CEVAP BIRAK