Samsung Galaxy TabPro S Tabletin Fiyatı Belli Oldu

Samsung Galaxy TabPro S Tabletin Fiyatı Belli Oldu

0
PAYLAŞ

Samsung dün gerçekleştirilen CES 2016 lansmanında Windows 10 işletim sistemine sahip Galaxy TabPro S‘i duyurmuştu. Çok fazla zaman geçmeden bu tabletin fiyatı belli oldu.

Samsung-Galaxy-TabPro-S

12 inç Super AMOLED ekran, Skylake mimarili Intel Core M işlemci, 4 GB RAM ve 128 GB dahili depolama gibi üstün teknik özellikler sunan cihaz Samsung markalı tablet bilgisayarlarda pek rastlamadığımız şekilde Windows 10 Home işletim sistemi desteğine sahip olacaktı. Bünyesinde bulundurduğu parmak iziyle oldukça güvenilir bir cihaz olan Galaxy TabPro S‘in özellikleriyle ilgili detaylı haberimize buradan ulaşabilirsiniz.

Haberi yayınladığımızda resmi fiyatı belli olmayan cihaz Amazon Almanya sitesinde görüntülenmeye başladı. 999€’luk bir fiyatla listelenmeye başlanan Samsung Galaxy TabPro S‘in fiyatı 100€’luk Windows 10 Pro yükseltme bedeli ve 100€’lık tak-çıkar klavye bedeli ile toplam 1199€’yu buluyor. Önümüzdeki aydan itibaren satışa sunulacak dev tabletin yüksek fiyatına rağmen ne kadarlık bir satış rakamına ulaşabileceği ise merak ediliyor.

Yorumunuzu buraya yazın

Loading Facebook Comments ...

BİR CEVAP BIRAK