Samsung Galaxy S7’nin Kılıflı Fotoğrafları Göründü

Samsung Galaxy S7’nin Kılıflı Fotoğrafları Göründü

0
PAYLAŞ

Samsung’un önümüzdeki yılki bombası Galaxy S7’den sızıntı haberler ve görseller gelmeye devam ediyor. Son olarak aksesuar üreticisi, gönderilen kalıplara göre fotoğraf yayınladı.

s7-case-4

Güney Kore’li şirket erken aksesuar üretimi için aksesuar firmalara S7 kasanın genel hatlarını gönderiyor. Haliyle telefonun sızdırılması da kaçınılmaz oluyor. Yayınlanan yeni fotoğraflar ise Galaxy S7 ve diğer S7 ailesinin diğer üyelerini ortaya koydu.

Bildiğiniz üzere Galaxy S7, S7 Plus ve S7 Edge mart ayında birlikte tanıtılacak. Ana amiral gemisi model ve daha büyük ekranlı S7 Plus bu firmanın kılıfları içinde görüldü. Fotoğraflarda da görebileceğiniz üzere telefonda radikal bir tasarım değişimi bulunmuyor.

Öte yandan kalıplara göre S7’nin boyutları 143 x 71 x 6.94 mm, S7 Plus’ın ise 163.32 x 82.01 x 7.82 mm olacak. Exynos 8890 ve Snapdragon 820 ile birlikte sunulacak olan telefonlar, 5.2 inç ve 6 inç ekran boyutuna sahip olacak. S6 ile vazgeçilen microSD kartın da geri dönmesi bekleniyor. Büyük bir lansmanla tanıtılacak olan S7 ailesi mart ayında boy göstermeye başlayacak.

Yorumunuzu buraya yazın

Loading Facebook Comments ...

BİR CEVAP BIRAK