Samsung Galaxy S7’nin Hızlı Şarj Reklamı Yayınlandı

Samsung Galaxy S7’nin Hızlı Şarj Reklamı Yayınlandı

0
PAYLAŞ

Günümüzde üretilen akıllı telefonların önündeki en büyük sorunlardan birisi olarak batarya kapasitelerinin yetersizliği gösteriliyor. Samsung’un Galaxy S7 için hazırladığı tanıtıcı reklamların sonuncusunda bu soruna değinilerek hızlı şarj özelliğinin ne kadar gerekli olduğuna vurgu yapılıyor.

galaxy s7 hızlı şarj

Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge, satışa sunulduğu Mart ayından bu yana geçen 3 ayda yaklaşık 25 milyon adetlik bir satış adedi başarısına ulaştı. Daha önce Lil Wayne’in oynadığı, suya ve toza dayanıklılık özelliğine vurgu yapılan reklamın ardından ortaya çıkan ikinci tanıtımın ana konusu ise zamanın darlığına karşı koymak. Filmde Samsung Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge’te bulunan kablosuz şarj özelliğine vurgu yapılırken, hızlı şarj ile standart şarjın arasındaki fark ortaya konuluyor.

Günümüzde hızlı şarj teknolojilerinin yaygınlaşmasıyla beraber yeni nesil telefonların bataryası yarım saat içerisinde yüzde 50-60 oranında dolabiliyor. Bu anlamda Koreli teknoloji devinin reklamı da kablosuz şarj teknolojisinin kullanıcılara doğru aktarılması konusunda yardımcı olabilir. Samsung’un hazırladığı ve “Galaxy S7: Zaman” adını taşıyan yüksek prodüksiyonlu reklamını aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz.

Yorumunuzu buraya yazın

Loading Facebook Comments ...

BİR CEVAP BIRAK