Samsung Galaxy S7 Kamera Lensi Kendi Kendine Parçalanıyor!

Samsung Galaxy S7 Kamera Lensi Kendi Kendine Parçalanıyor!

0
PAYLAŞ

2017 yılına gireceğimiz son günlerde, hatırlanacağı üzere 2016 yılı içerisinde Samsung Galaxy Note 7 modeli ile ilgili bir takım sorunlar yaşandı. Bu durum karşısında Samsung ciddi derecede sorunlar yaşamış olup tüm Note 7 modellerini toplayarak maddi olarak zarar girmişti. Bugünlerde ise Samsung ’un göz bebeği olarak gördüğü Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge modelleri 2017 yılı içerisinde Samsung firmasına yeni sorunlar çıkaracak gibi görünüyor.

Yabancı kaynaklardan araştırdığımız bilgilere göre Samsung’un çok şey beklediği piyasadaki en iyi akıllı telefonlar olarak görünen Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge modellerinin arka kameraları kendi kendine kırılarak parçalanıyor. Bu ortaya çıkan haber ne derece doğru bilemeyiz ancak resimler bu iddiayı doğrular nitelikte görünüyor.

Bu iddiayı ortaya atan kişilere göre telefona herhangi bir darbe söz konusu olmazken durduk yerde kendi kendine kamerasının çatladığına şahit olduklarını söylüyorlar. Masada duran bir telefonun kamera lensi nasıl kırılabilir bu araştırılması gereken bir problem olarak düşünülmelidir.

Samsung’un kullanıcılarını dinlediği bir forum sitesinde belirtilen bu iddialara Samsung yetkilileri tarafından bir açıklama gelmedi. Ancak söylenilen bu sorun ciddi anlamda büyük problemlere yol açabilir. Bu sebeple gerekten darbeye maruz kalmadan kırılan, parçalanan kamera lensleri varsa birkaç kullanıcının böyle bir şikayetlerini söylemeleri gerekebilir.

İlerleyen günlerde Samsung için yen bir vaka daha çıkacak mı hep beraber göreceğiz.

Yorumunuzu buraya yazın

Loading Facebook Comments ...

BİR CEVAP BIRAK