Samsung Galaxy S7 İle İlgili Az Bilinen 10 Gerçek!

Samsung Galaxy S7 İle İlgili Az Bilinen 10 Gerçek!

0
PAYLAŞ

Sıvı soğutma

ısı-boruları

Güney Koreli teknoloji devi Samsung, hem Galaxy S7 hem de Galaxy S7 Edge modelinde ısı boru soğutma sistemi sunuluyor. Bu teknoloji sayesinde işlemci hem de grafik işlem birimi aktif şekilde soğutuluyor. Ayrıca yüksek işlem gücü gerektiren durumlarda da bu sıvı soğutma sistemi kendisini gösteriyor.

Gore-Tex mikrofon

Yine her iki modelde de Gore-Tex mikrofonlar bulunuyor. Gürültü engelleme teknolojisinin sunulduğu bu mikrofonların en önemli özelliği ise telefondaki birçok farklı bileşen gibi su geçirmezlik desteği sunuyor olması.

Griye yakın siyah renk seçeneği

galaxys7-siyah

Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge’de dört farklı renk seçeneği yer alıyor. Bunlardan siyak olan seçeneğin aynı zamanda gri tonlarda göründüğü de belirtiliyor. Hatta bu rengin en popüler versiyon olacağı da belirtiliyor.

Su geçirmeyen cam bantları

galaxys7-1

IP68 sertifikasıyla birlikte güçlenen ve suya ya da toza karşı dayanıklı hale getirilen Galaxy S7 ve Galax7 S7 Edge’de bataryanın kenarları ve cam kenarlarında özel, su geçirmez bir bant kullanılıyor.

Fiziksel düğmelerin inceliği

fiziksel-dugmesi

İki akıllı telefonda da ergonominin daha da artması için yan kısımda kalan fiziksel düğmeler eski nesil amiral gemisi modellere göre daha da inceltilmiş.