Samsung Galaxy S7 Edge Konsept Videosu Yayınlandı

Samsung Galaxy S7 Edge Konsept Videosu Yayınlandı

0
PAYLAŞ

Samsung Galaxy S7 Edge konsept videosu yayınlandı. Videoda, Samsung Galaxy S7 Edge’in ekran ayrıntılarına ve tasarım detaylarına vurgu yapılıyor.

samsung-galaxy-s7-edge-konsep-video

Samsung’un bu yıl MWC fuarı sırasında tanıtması beklenen Galaxy S7 ve Galaxy S7 edge modellerine ilişkin haberler gelmeye devam ediyor. Geçtiğimiz haftalarda bu iki yeni akıllı telefon için de tüm teknik ayrıntılar paylaşılmıştı. Elbette Samsung cephesinden bu teknik detayları ya da ortaya çıkan tasarım ayrıntılarını doğrulayan herhangi bir açıklama yapılmadı. Fakat, son ortaya çıkan konsept video, Galaxy S7 edge modelinin detaylarını açığa çıkaracak nitelikte.

Hazırlanan konsept videosunda ürünün daha çok tasarım ayrıntılarına vurgu yapılıyor. Geçtiğimiz günlerde ortaya çıkan kavisli ekran söylentilerinin izleri bu videoda daha net bir şekilde görülebiliyor. Ekranın üç kenarına uygulanan kavisli yapı, telefonun tasarımını farklı kıldığı gibi; ek özellikler de sunacak gibi görünüyor. Ayrıca videoda dikkat çeken diğer bir ayrıntı ise alt bölüme dahil edilen hafıza kartı yuvası. Böylece telefonun dahili kapasitesi alt bölüme microSD yapıda kart takılarak artırılabiliyor.

Samsung Galaxy S7 Edge Konsept Video: