Samsung Galaxy S7 Ve Galaxy S7 Edge Fiyatları Belli Oldu

Samsung Galaxy S7 Ve Galaxy S7 Edge Fiyatları Belli Oldu

0
PAYLAŞ

Samsung Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge fiyatları belli oldu. Ön siparişleri toplanan her iki amiral gemisi akıllı telefon da 14 Mart itibariyle sahiplerine gönderilmeye başlanacak.

galaxys7-galaxys7edge-spot-628x354

Samsung’un 21 Şubat’ta Barselona’da düzenlediği Unpacked etkinliğiyle sahneye çıkardığı yeni amiral gemisi akıllı telefonları Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge’in fiyatlandırmaları belli oldu. Ülkemizdeki lansmanı 9 Mart’ta gerçekleşecek olan ürün için ön sipariş verenler 14 Mart’tan itibaren yeni nesil akıllı telefonlarına kavuşabilecekler.

Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge için ön siparişleri toplayan teknoloji mağazaları, Galaxy S7 için fiyatı 2799 TL şeklinde belirlemiş durumda. Ek olarak Galaxy S7 Edge’in fiyatı ise 3299 TL şeklinde belirtiliyor. Az önce de bahsettiğimiz şekilde ürünlerin sevkiyatları 14 Mart’ta başlayacak. Yeni nesil amiral gemisi akıllı telefonların gümüş, siyah ve altın renk seçenekleri bulunduğunu da ekleyelim.

Ayrıca Samsung Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge arasında tüm ayrıntıları kıyasladığımız rehberimize de aşağıdaki bağlantı üzerinden ulaşabilirsiniz.

Samsung Galaxy S7 Ve Galaxy S7 Edge Karşı Karşıya!

Ayrıca MWC 2016’da gerçekleştirdiğimiz Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge ön inceleme videosunu da aşağıdan inceleyebilirsiniz.

Yorumunuzu buraya yazın

Loading Facebook Comments ...

BİR CEVAP BIRAK