Samsung Galaxy S7 Çamaşır Makinesine Atılarak Test Edildi!

Samsung Galaxy S7 Çamaşır Makinesine Atılarak Test Edildi!

0
PAYLAŞ

Samsung Galaxy S7 çamaşır makinesine atılarak test edildi. Yeni amiral gemisi akıllı telefon Galaxy S7 çamaşır makinesine atıldı ve suya dayanıklılığı ölçüldü.

samsung-galaxy-s7-test

Samsung’un yeni amiral gemisi Galaxy S7 modeline dair testler tüm hızıyla devam ediyor. Geçtiğimiz dönemlerde birçok farklı fiziki testten geçirilen Galaxy S7, son olarak da çamaşır makinesine atılarak, suya dayanıklılığı test edildi. IP68 sertifikasına sahip olan amiral gemisi akıllı telefon Galaxy S7, hem sıvı hem de toza karşı dayanıklı. Ancak, IP68 sertifikasının kapsamı gereği Galaxy S7 yalnızca 1.5 metre su altında 30 dakika kalabiliyor. Yani daha fazla süre için herhangi bir garanti verilmiyor.

Son olarak gerçekleştirilen testlerde ise Galaxy S7 çamaşır makinesine atıldı ve test edildi. Cihazın yalnızca suya dayanıklılığı test edildiği için çamaşır makinesinde çeşitli kıyafetler de yerleştirilmiş. Ayrıca fiziksel bir test yapılmadığı için Galaxy S7’ye bir de kılıf yerleştirilmiş.

Az önce de belirttiğimiz gibi IP68 sertifikası, 30 dakika boyunca su içerisinde kalması durumunda garanti verebilirken bu testte akıllı telefon 45 dakika suya maruz kalıyor. Ve sonuç: Galaxy S7 hiçbir zarar görmüyor.

Yorumunuzu buraya yazın

Loading Facebook Comments ...

BİR CEVAP BIRAK