Samsung Galaxy S7 Active Doğrulandı

Samsung Galaxy S7 Active Doğrulandı

0
PAYLAŞ

Samsung’un amiral gemisi ailesine katılacak olan üstün dayanıklılık özellikleri ile donatılmış S7 Active Samsung tarafından resmen onaylandı.

Samsung Galaxy S7 Active Doğrulandı

Güney Koreli şirket geçtiğimiz ay amiral gemisi ikilisi Galaxy S7 ve S7 Edge’i resmen tanıttı. Fakat bu ikili S7 ailesinin tek üyesi olmayacak. Firmanın S7 serisine katmak istediği daha çok cihaz var.

Geçtiğimiz yıllarda Samsung, benzer çalışmalar yaptı. Çeşitli telefonlarına Edge, Mini, Plus, Spor, Active gibi modeller ekleyen şirket, bir önceki tepe modelinde S6 ve S6 edge’in yanında S6 Active’i de piyasaya sürmüştü. İşte bu yılın için beklenen telefonlardan biri de S7 Active idi.

Bir süredir modelin var olduğuna dair izler elimize ulaşıyordu. Bugün Samsung bir uygulamasına yanlışlıkla veya bilerek S7 Active ismini ekledi, bu da modeli resmen doğrulamış oldu.

Telefonla ilgili henüz çoğu bilgiye sahip olmasak da “Active” isminden bazı çıkarımlarda bulunabiliyoruz. Örneğin S7 Active, ana modelden daha sağlam ve dayanıklı olacak.

Geçen sene Galaxy S6’da bulunmayıp S6 Active’de bulunan su geçirmezlik, microSD kart girişi gibi özellikler bu yıl ana modelde de bulunduğu için Active modelinde özel olarak neye yer verileceği de merak ediliyor.

samsung-level-app

Yorumunuzu buraya yazın

Loading Facebook Comments ...

BİR CEVAP BIRAK