Galaxy S5 Mini de Suya Dayanıklı Olacak

Galaxy S5 Mini de Suya Dayanıklı Olacak

0
PAYLAŞ

Samsung Galaxy S5’in minisi de suya karşı dayanıklı olacak. İşte Galaxy S5 Mini hakkında yeni bilgiler

Güney Koreli Samsung‘un yeni akıllı telefon modellerinden haberler gelmeye devam ediyor. Geçtiğimiz aylarda duyurduğu ve ülkemizde de satışta olan amiral gemi modeli Galaxy S5‘in mini versiyonu Galaxy S5 mini’de de suya karşı koruma bulunması bekleniyor.

Birçok firmanın tercih ettiği “mini” stratejisinin birçok firmaya yararlı olduğu görülmekte. Daha küçük ekrana ve düşük donanımlara sahip bu modellerden de Samsung’un beklentisi büyük. Samsung Galaxy S5 mini modelinin de haberleri son zamanlarda gündeme geliyor.

 

Galaxy S5 Mini

 

Son olarak cihazın IP67 sertifikasına sahip olduğu ortaya çıktıktan sonra Samsung‘un Yeni Zelanda web sitesinde göründü. Galaxy S5‘te de bulunan suya karşı dayanıklılık teknolojisinin Galaxy S5 Mini versiyonunda yer alacağı belirtiliyor. Bu da cihazın 30 dakikadan fazla süre suyun altında kalma yeteneğine sahip. Ayrıca Galaxy S5 mini‘nin özellikleri hakkında iddialar gelmeye devam ediyor.

 

galaxy s5 mini

Bu iddialara göre mini versiyonunda 4.5 inç büyüklüğünde 720p ekran yer alacağı söyleniyor. Qualcomm’un Snapdragon 400 yognaseti, 8MP arka kamera, 2MP ön kamera, 1.5GB RAM, 16GB dahili depolama alanı ve Android 4.4 KitKat gibi özellikleri muhtemel olarak görünüyor. Yakın zamanda duyurusunun gelebileceği belirtilen Samsung Galaxy S5 mini merakla beklemeye devam ediyor.

LG G3 Hakkında Gelen Yeni Sızıntılar

Yorumunuzu buraya yazın

Loading Facebook Comments ...

BİR CEVAP BIRAK