Samsung Galaxy S4’ün Sevilmeyen 5 Özelliği

Samsung Galaxy S4’ün Sevilmeyen 5 Özelliği

17
PAYLAŞ

Genel hatlarıyla ilgi çekici bir akıllı telefon imajı çizen Galaxy S4’ün bir takım kusurları da yok değil. İşte Samsung’un yeni amiral gemisinin eksi puan alan 5 önemli ayrıntısı:

Duyurulduğu günden bu yana çok konuşulan Samsung Galaxy S4, heyecan verici özellikleri ile rakipleri de hamlelerini değiştirme kararı almaya itecek kadar iddialı bir cihaz olarak karşımıza çıktı. Sizlere burada yer alan yazımızda detaylarını aktardığımız akıllı telefonun özellikle donanımsal yetenekleri dikkat çekiyor.

samsung_galaxy_s4_haber5

Her şeyden önce Exynos 5 Octa işlemcisi, Galaxy S4’ün en büyük yeniliği. Gerçekleştirilen Benchmark testlerinde hem Exynos 5 işlemcili hem de Snapdragon 600 yonga setli model, en yüksek puanları elde ederek ilk sıralarda yer almayı başardı.

Donanımsal olarak böylesine güçlü olan bir cihazın beğenilmeyen yönleri de yok değil elbet. Daha çıkmadan bu konudaki negatif ayrıntıları konuşulmaya başlanan Galaxy S4’ün sevilmeyen tüm bu detaylarını bir araya getirmeye çalıştık.

Hazırladığımız liste, hem kendi izlenimlerimizden hem de küresel ölçekteki mobil pazarın trendlerinden yola çıkarak oluşturulmuş kapsamlı bir analizden oluşuyor.

İşte Samsung Galaxy S4’ün çok konuşulan ve sevilmeyen  5 özelliği:

Yorumunuzu buraya yazın

Loading Facebook Comments ...

17 YORUMLAR

 1. Windows Phone 8’li akıllı telefonlar pazarındaki payı %80 seviyesinde olan Nokia, bu alandaki en büyük iki rakibine de (HTC ve Samsung) ciddi bir fark atmış oldu.

 2. Çok maksatlı ve resmen karalama amacı güden bir derleme olmuş bu.. Bahsedilenlerin çoğu ya eksiklik değil ya da tamamen taraflıca yanlış söylenen şeylerden oluşuyor..

  1)Tasarım göreceli bir iş ama Alüminyum çok daha kolay tahrik olan bir element.. Yani S4 te kullanılan polikarbonat normalde dayanıklılık sağlayan bir tercih oluyor..

  2)Ekran Kalemi telefondan beklenen bir şey değil ki zaten o Tablet serisine özgü geliştirilen bir şey.. Kıstas olarak Note verilmiş, e peki adama sormazlar mı diğer markalarda bu özellik hali hazırda zaten yok, sen neyin kafasını yaşıyorsun..

  3)Mikrofon olayı daha belli değil, telefon gelsin hele de bir incelensin, görelim..

  4)Kamera olayı zaten en büyük yalan.. İlk testlere göre Xperia Z den daha iyi olduğu belirtiliyordu, HTC One ile kıyaslanamaz bile zira Htc nin bu konuda çuvalladığı herkes tarafından biliniyor..

  5)Hoparlör için bir şey diyemem, ama muhtemelen HTC daha iyidir..

 3. Taraflı bir söylem söz konusu değil. Cihaz hakkındaki genel kanıları dile getirdik. Samsung’un bile hatasını kabul ederek vazgeçtiği plastik kasa konusunda, aluminyumdan daha iyi olduğuna yakın söylemlerde bulunmanız sizin tarafınızı ortaya koymaya yetiyor.

 4. bugün samsung s4 aldım profesyonel bir kullanıcıyım denilenlerin alakası yok. Özellikle beats audio özelliği olmamasına rağmen htc ye nerdeyse aynı ses kalitesine mevcut. Artı özelliklerini söylememe gerek yok zaten.

 5. Cihazın Polikarbon olmasi Çok daha mantıki en basiti alüminyum düştüğü zaman ezilir zedelenir ama Polikarbon esnek bir yapiya sahip ve zarar görmez ve bordun zarar görmesini engeller Bilginize

 6. Yazilanlarin hicbiri doğru deil bütün galaxy amiral serilerini kullandim fakat icleeinde en hatasiz tasarimli olan galaxy s2 dir şuan s4 icin yukarda yazilan 5 hata denilen seylerin asli nedenler deildir… tek kusuru ekran krom cercevenin kalitesiz oluşudur s2 beyaz da ayni cerceve vardir fakat daha kaliteli kromdur s3 de ise plastik boyalidir fazla cekici görünmez ama kusurda yapmaz ..

BİR CEVAP BIRAK