Samsung Galaxy S4 Satışları 20 Milyona Ulaştı

Samsung Galaxy S4 Satışları 20 Milyona Ulaştı

0
PAYLAŞ

Samsung’un yeni amiral gemisi Galaxy S4, mobil dünyanın gündeminden düşmüyor. Yeni modelleri de tanıtılan S4’ün satış rakamı da açıklığa kavuştu. İddiaların aksine S4 satışlarda yükselişe devam ediyor.

Mobil dünyada her gün yeni bir gelişme yaşanıyor, farklı farklı iddialar ortaya atılıyor. Bunlardan bazıları ise gündemden düşmeyen Samsung Galay S4’e ait. Galaxy S4’ün yeni modellerinin tanıtılmasıyla birlikte normal S4’ün satışlarında biraz düşüş olabileceği yorumları yapılıyordu. Ancak bu iddialar asılsız çıktı diyebiliriz. Zira S4, Haziran ayı sonu itibarı ile 20 milyon satış yapmış durumda. Samsung konuyla ilgili yaptığı açıklamada satışların azalmadığını da kesin bir dille reddetti.

samsung-galaxy-s4
S4 satışa nisan ayı sonunda kullanıcıların beğenisine sunulmuş ve ilk 1 ay içinde 10 milyon adet satış rakamına ulaşmıştı. Haziran ayı sonuyla birlikte bu satış rakamını ikiye katladı. Bir önceki amiral gemisi S3’e göre daha hızlı bir satış başarısına ulaşan S4 için Samsung 100 milyon adet satmayı amaçlamıştı.

Beş Yüzden Fazla Yüzücü Asya’dan Avrupa’ya Kulaç Atacak

Yorumunuzu buraya yazın

Loading Facebook Comments ...

BİR CEVAP BIRAK