Samsung Galaxy S4 ile S3 Arasındaki Farklılıklar Neler?

Samsung Galaxy S4 ile S3 Arasındaki Farklılıklar Neler?

6
PAYLAŞ

Samsung Galaxy S4 heyecan verici yenilikler ile tanıtıldı. Peki Samsung Galaxy S3’ten sonra gelen S4 ile birlikte neler değişti? İşte sizler için derlediğimiz detaylı liste:

Samsung Galaxy S4 sonunda resmiyet kazandı. Sizlerle burada yer alan yazımızda detaylarını sıcağı sıcağına paylaştığımız akıllı telefon, yazılımsal ve donanımsal olarak heyecan verici birçok yeniliği beraberinde getirdi.

Donanımsal olarak daha da güçlenen cihaz, yazılımsal olarak da inovatif uygulamalar ve entegrasyonlar ile donatılmış. Cihaza yakışır bir şekilde eğlenceli verici bir havada gerçekleştirilen lansmanın ardından daha ikinci planda kalmak için çok iddialı bir cihaz olan Galaxy S3 gündeme geldi doğal olarak.

Peki Galaxy S3 ile Galaxy S4 arasındaki temel farklılıklar neler? Sizler için araştırdık ve bir liste hazırladık.

samsung_galaxy_s4_vs_s3_haber1

Samsung Galaxy S4 Hakkında Her şey

Yorumunuzu buraya yazın

Loading Facebook Comments ...

6 YORUMLAR

  1. Ekran boyutları , çözünürlük , Ana kamera , kablosuz ağ ve yazılım özellikleri olarak göz kamaştıran bir ürün olmuş. Bu akşam CNN-Türk de 20.30 gibi canlı yayınla tüm dünya da eş zamanlı tanıtımı yapılacak.

  2. S4’de 8 değil, 4 çekirdekli mimari var. S3’ü ve Note2’si olanlar pek tercih etmez. Tasarım zaten aynı. Donanım ve yazılım açısında s3 ve Note2 gibi iyi…

  3. Apple ve Iphone’da olmayan onlarca özelliğe sahip, Samsung tartışmasız ezip geçti akıllı telefon ve tablet pazarındaki diğer rakipleri…

BİR CEVAP BIRAK