Samsung Galaxy S4 Aksesuarları

Samsung Galaxy S4 Aksesuarları

0
PAYLAŞ

Samsung’un yeni Android’li amiral gemisi Galaxy S4, sahip olduğu özellikler ve yenilikler ile olduğu kadar ilgi çekici aksesuarları ile de fark yaratıyor. İşte Galaxy S4’ün açıklanan tüm resmi aksesuarları:

Samsung Galaxy S4 ile birlikte görsel olarak çok ciddi bir değişikliğe gitmeyen ancak son derece güçlü bir işlemci kullanarak dengeleri alt üst eden Samsung, bunun yanında yazılımsal yenilikler ve günlük kullanımda cihazı vazgeçilmez bir unsur haline getiren aksesuarlar ile de gelmiş geçmiş en donanımlı cihazlardan birini açığa çıkarmış oldu.

samsung_galaxy_s4_haber5

 Samsung Galaxy S4 ile S3 Arasındaki Farklar

Hassas ve yenilikçi güvenlik çözümleriyle kurumsal ölçekte de heyecanla karşılanan bir cihaz olan Galaxy S4, Samsung Knox adlı yeni nesil Samsung hizmetiyle, BlackBerry’nin yıllardır kullandığı bir hizmeti çok daha gelişmiş bir yapıyla kullanıcılarına sunmuş oluyor.

Samsung Galaxy S4 Çok Güvenli

Her haliyle heyecan verici bir cihaz olarak ortaya çıkan Galaxy S4 için bir takım aksesuarlar paylaşmayı da ihmal etmeyen Samsung, bu ürünler ile de cihaz üzerinde çok ciddi bir emeğin olduğunu ortaya koymuş oldu.

İşte Samsung  tarafından Galaxy S4 için hazırlanmış sıra dışı ve kullanışlı o aksesuarlar:

Yorumunuzu buraya yazın

Loading Facebook Comments ...

BİR CEVAP BIRAK