Sony Xperia Z5 Premium kazanma şansı!
Home » Cep Telefonu » Samsung Galaxy S3’ün Yeni Özellikleri Video 2
Yazan: | 11 Aralık 2012 Salı

Samsung Galaxy S3’ün Yeni Özellikleri Video 2

Font Küçült Font Büyült

Samsung, Galaxy S3’e gelecek yeni özellikleri gösteren ikinci videoyu yayınladı. İşte Galaxy S3’ün yeni özelliklerinde ikinci bölüm;

Galaxy S3 için “Premium Suite” adı altında bir güncelleme paketi üzerinde çalışan Samsung, cihaza birçok yeni özellik eklemeye hazırlanıyor. Geçtiğimiz hafta Samsung, bu özellikleri gösteren bir video yayınlamıştı. Şimdi ise sırada karşımızda ikinci video var.

İkinci videoda Galaxy S3’ün yeni özellikleri anlatılmaya devam ediliyor. Videoyu hazırlayan Samsung Tomorrow ekibi, bunların öne çıkan özellikler olduğunu belirtmiş. Yani bunların haricinde başka küçük yenilikler de olacak. İşte video 2’de anlatılan özellikler;

Paper Artist: Bu özellik sayesinde fotoğraflarınızı birer çizim haline dönüştürebiliyorsunuz. Ayrıca istediğiniz noktaya farklı efektler de uygulamanız mümkün. Siyah beyaz bir resimde sadece bir noktayı renklendirmek gibi.

Low Light Shot: Kamera özellikleri arasında yerini alan bu yeni mod, düşük ışıkta fotoğraf çekmek için özel ayarlar kullanıyor.

Best Face: Daha önce Galaxy Note 2’de gördüğümüz bu özellik, bir grup fotoğrafı çekerken ardı ardında 6-7 kare çekiyor. Daha siz bu karelerde kişilerin yüzlerinin en iyi kareleri seçip tek bir fotoğrafta birleştirebiliyorsunuz.

Kolay Mod: İlk kez akıllı telefon kullanan kişiler için sunulan bu özellik, ana ekranda en çok kullanılan widget’leri bir araya getiriyor. Böylece ayar yapmadan, temel özelliklere erişebiliyorsunuz.

Sound Balance: Ses ayarlarından sesin dengesini sağ ve sol olarak ayarlayabiliyorsunuz. Bu özellik duyma bozukluğu yaşayan kullanıcılar için sunuluyor.

Setup Wizard: Bu özellik de yine bazı erişilebilirlik seçenekleriyle ilgili. Kullanıcılar ilk kurulum esnasında bile erişilebilirlik ayarlarına erişebiliyor. Böylece renk hassasiyeti, işitme bozukluğu gibi rahatsızlıkları olan kişiler ilk anda kendilerini uygun ayarı seçebiliyor.

Camera Easy Snap: Bu özellik aktif edildiğinde, fotoğraf karesi içinde kaç yüz bulunduğu gibi bilgileri sesli olarak kullanıcıyla paylaşıyor

Samsung Galaxy S3’ün Yeni Özellikleri: Video 1

Friendfeed de Paylaş RSS Ekle

Yorumunuzu buraya yazın

Loading Facebook Comments ...

Yorumlar

Dogukan Markocoglu 20 Aralık 2012

Bu güncelleme suan türkiye ye sunulmadı mı ?

Ahmet Gözütok 21 Aralık 2012

Henüz sunulmadı ancak Avrupa’da kademeli olarak yayınlanmaya başladı. Çok kısa bir süre içinde resmi yollardan ülkemize gelmiş cihazlar için de destek sağlanmış olacak.

samsung galaxy s3 ile skype,msn ve yahoo gibi sosyal aglarda görüntülü sohbet yapabiliyormuyuz .
ben bunu ögrenmek istiyorum .

Ahmet Gözütok 14 Ocak 2013

Üçüncü şahıs yazılımlar aracılığı ile yapabilirsiniz elbette.

KEVSER 08 Şubat 2013

ARKADAŞLAR BİR ŞEY SORABIULIRMYMBENTELEFONU DÜN ALDIM VE KURCALYAYIM DEDIM KURACALRKEN ANA MENUYU FALAN HEP DONDURDUM+SARI SARI ÇİZGILER GELYO GİRMEMK İSTEDDGM YERE AÇIKLAMA YAZYO ALTINDA KIRMIZI HARFLAERLE SANKI TELEFONU ÖĞREN GİBİ BİR MENU VARDI ONDAN BÖLE OLDU NE YAPMAM GEREKİYO 🙁

Ahmet Gözütok 08 Şubat 2013

Tam olarak nasıl bir sorununuz olduğunu bu ifadeler ile anlamak pek olanaklı değil ancak telefonu ilk açtığınızda bir takım temel işlemleri öğreten bir menu sizi karşılar. Bunun dışında da yardım menüsü var ancak sizin sorununuz daha farklı sanırım. Cihazı bi yeniden başlatın düzelmezse yazılımsal bir sorun yaşıyor olabilirsiniz.

halil 08 Şubat 2013

skype ile görüntülü görüşme yapabilirsin msn veya yahoo ile hiç denemedim

Yorum Yaz

Yorumunuzun Yanında Gösterilir

Herkes görmeyecektir.