Samsung GALAXY S3’ün Kutusunda Neler Var?

Samsung GALAXY S3’ün Kutusunda Neler Var?

0
PAYLAŞ

Samsung’un gündem yaratan cep telefonu Galaxy S3, ülkemize henüz gelmemiş olmasına rağmen yurtdışında elden ele dolaşıyor. İnceleme amaçlı gönderilen Galaxy S3’lere ait bir çok video yayınlanıyor.

 

Geçtiğimiz haftalarda duyurulan Samsung Galaxy S3 ülkemizde olmasa da, yurtdışında tanıtım süreci başlatılmış durumda. Ürünün hızla yaygınlaştırılması amacı ile teşhir ürünler adeta elden ele dolaştırılıyor.

Galaxy S ailesinin geleneği bozmayan kutu tasarımı dikkatleri çeken ilk unsur. Beyaz renkli kulak içi kulaklık ve kulaklık üzerindeki ses kontrol butonları, mini USB uçlu USB kablosu ve USB giriş yuvası bulunan şarj adaptörü ve bazı dokümantasyonlar, incelemeler için yollanan kutu içeriğinden çıkan parçalardan… Tabii ki kutu içeriğinden çıkacak olan aksesuarların ülkeden ülkeye hatta tedarikçi farklarından dolayı değişebileceğini ekleyelim.

1 Haziranda tüm dünyada satışa çıkacak olan Samsung Galaxy S3, ülkemizde de hayli merak edilen ürünlerin başında geliyor. Bu telefonu Haziran ayı bitmeden Türkiye’de de raflarda görmeyi umuyoruz.

>> GALAXY S3’ün Fiyatı Belli Oldu

Yorumunuzu buraya yazın

Loading Facebook Comments ...

BİR CEVAP BIRAK