Samsung Galaxy S3’ün İlginç Problemi

Samsung Galaxy S3’ün İlginç Problemi

0
PAYLAŞ

Bugün internet dünyasında gündeme gelen “alev alan Galaxy S3”, Samsung tarafından inceleme altına alınacak. Firma yaptığı açıklamada telefonu inceleyip sorunla ilgili bilgi vereceğini belirtti.

Samsung’un yeni amiral gemisi modeli Galaxy S3, piyasaya çıktıktan sonra mavi renkle ilgili sorunlarla karşılaşmıştı. Genel olarak sorunsuz görünen cihaz, bugün çok daha ciddi olabilecek bir iddia ile gündeme geldi. İddiayı ortaya atan kullanıcı, aracını kullandığı sırada Galaxy S3’ün birden alev aldığını söylüyor. Araç kitine bağlı fakat şarj kablosu takılı olmadığı belirtilen Galaxy S3’ün alevler çıkardığı ve yanmaya başladığı belirtiliyor. Nitekim resimlerde de görüldüğü gibi cihazın alt bölümünde ve arka kapağında ısıdan dolayı hasar oluştuğu görülüyor.

Samsung, kullanıcının telefonunu yeni bir Galaxy S3 ile değiştirmiş ve eski cihazı inceleme için ayırmış. Hasarlı telefonun çalıştığı fakat 3G ve WiFi sinyallerini alamadığı belirtiliyor.

Olayın duyulması üzerine Samsung bir açıklama yaptı ve konuyla ilgili araştırma başlattıklarını belirtti. Hasarlı telefonu inceleyecek olan firma, bir sonuca ulaştığı zaman sorunun kaynağını açıklayacak. Güvenlik ile ilgili bir soruna rastlanması durumda ise gerekli önlemler alınacak.

Bilindiği kadarıyla buna benzer bir problem yaşayan başka Galaxy S3 yok.  Sorun araç kiti ya da aracın elektrik sistemi ile de bağlantılı olabilir.

Aslında 3 Farklı Galaxy S3 Vardı..

Yorumunuzu buraya yazın

Loading Facebook Comments ...

BİR CEVAP BIRAK