Samsung Galaxy S3 Paramparça

Samsung Galaxy S3 Paramparça

10
PAYLAŞ

Samsung’un tüm dünyada büyük yankı uyandıran akıllı telefonu Galaxy S3 sonunda merakla bekleyen mobil tutkunlarının eline ulaştı. Gelmiş geçmiş en başarılı akıllı telefonlardan biri olan cihazın sahip olduğu özellikler, bilgisayarlar ile yarışacak potansiyelde.

Dış tasarımından içerisinde yer donanıma kadar her şeyi ile çok konuşulan cihazın bugüne kadar görünüşüne dair çok fazla yorum yapıldı. Şimdiyse cihazın en ince ayrıntılarına göz atma vakti. iFixit ekibinin tamir edilebilirlik konusunda paramparça ettiği Galaxy S3’ün en özel görüntülerini yazımızın devamında yer alan galeride bulacaksınız.

İşte Samsung Galaxy S3’ün şık tasarımın altında yatan güçlü teknolojiye dair tüm detaylar:

Yorumunuzu buraya yazın

Loading Facebook Comments ...

10 YORUMLAR

  1. iPhone ile S3 arasında kalmıştım ama gerekse iphone tamirinin çok çok pahalı oluşu, gerekse s3ün fiyatının makul oluşu ve özellik bakımından iphoneu cebinden çıkarması sebebiyle s3e karar verdim. haftaiçi almaya gideceğim umarım yerinde bir karardır.

  2. ben iphoneciyim telefonların içeriğini kırdığım için bu telefonuda kırdım alışknlık yaptı sonra öyle bıraktım ama mesela htc one x ile bır video cekımım var 100 metre de böyle bır camera yok ya müthiş ! ama büyük bıraz cep için 😀

BİR CEVAP BIRAK