Samsung Galaxy S3 Mini’nin Fiyatı Belli Oldu

Samsung Galaxy S3 Mini’nin Fiyatı Belli Oldu

1
PAYLAŞ

Samsung Electronics’in güçlü Android deneyimini kompakt tasarımda sunduğu GALAXY S III Mini, yüksek performansı maksimum taşınabilirlikte elde etmek isteyenlere hitap ediyor.

Android 4.1 Jelly Bean işletim sistemi ve çift çekirdek işlemciye sahip GALAXY S III Mini’nin doğadan ilham alan tasarımı, ana ekrana, duvar kağıtlarına ve zil seçeneklerine de yansıyor. 4.0 inç Super AMOLED ekran, kullanıcıların multimedya ve web içeriklerini parlak renklerde ve olağanüstü netlikte görüntülemelerine olanak sağlıyor.

Sizin ihtiyaçlarınızı düşünen özellikler

GALAXY S III Mini’nin Pop-up Play özelliği, aynı anda başka görevleri yürütürken ekranın bir bölümünde video oynatabilmeyi sağlar; böylece kullanıcılar, izledikleri videoyu kapatıp yeniden başlatmaya gerek kalmadan yeni e-postalarını kontrol edebilir veya internette gezinebilir.

GALAXY S III Mini ayrıca kullanıcıların telefonlarını daha kolay ve doğal şekilde kullanmalarına olanak tanıyarak kullanıcının hareketlerini algılıyor. Akıllı Bekleme özelliği ile kullanıcının göz hareketlerini takip ederek, ekran ışığını açık tutarken Direkt Arama özelliği sayesinde kullanıcı telefonuna gelen mesajı okurken diledikleri anda telefonu kulağına götürerek otomatik olarak mesaj atan kişiyi arayabiliyor.

GALAXY S III Mini Akıllı Uyarı özelliğiyle de, kullanıcıya aldığı cevapsız çağrılar ve mesajları kullanıcı telefonunun yanına gelip onu eline aldığından titreşim ile uyarı veriyor.GALAXY S III Mini, 999 TL tavsiye edilen son kullanıcı fiyatıyla satışa sunuluyor.

Video: Samsung Telefonlarını Nasıl Test Ediyor?

Yorumunuzu buraya yazın

Loading Facebook Comments ...

1 YORUM

  1. Gerçekten şuanda piyasada alınabilicek orta segmente hitap eden galaxy mini, gerek performans ve gerek tasarım olarak 999 liralık fiyatıyla çok uygun bir statüde.
    Aldığım telefonda herşeyi yapmak isterim, oyun oynarım, müzik dinlerim, kitap okurum, internette gezinirim, fotoğraf çekerim. Bunlar benim olmazsa olmazlarım, standartlarımdır.
    Gerçekten bu telefon çift çekirdek ve en önemlisi şuanda 4 çekirdekli telefonlarda bile 1 gb ram kullanılırken çift çekirdekli bir telefonda 1 GB ram olması tadından yenmez bir durum halini almakta. Oyunlarda asla kasmıyor. Webde dolaşırken google chrome browserini kullanmak yerine, samsung’un kendi web tarayıcısını kullanmak daha çok performans almak isteyenlere önerilir. Kameraya değinecek olursam eğer, 5 mp led flaş oto fokuslu bir kamera ne yapabiliyorsa HD video kaydıda dahil olmak üzere, mini de hepsinin üstesinden gelmekte.
    Alacak olan arkadaşlara önerim düşünmeden almanız. Tabiki fazla paranız var ise daha iyisini alabilirsiniz ama şuanda hem yeni bir model olması hem ucuz olması hemde performanslı olması bu cihazı alırım, konumuna sokuyor.
    ”Tavsiye ederim”..

BİR CEVAP BIRAK