Samsung Galaxy S Duos 3 Satışa Sunuldu

Samsung Galaxy S Duos 3 Satışa Sunuldu

0
PAYLAŞ

Samsung, orta segment akıllı telefon ailesine yeni bir üye katmaya hazırlanıyor. Galaxy S Duos 3 ile bu segmentteki yelpazesini genişletecek şirket, cihazı ilk olarak Hindistan’da piyasaya sürmeye hazırlanıyor. 

Kullanıcılarına çift SIM kart desteği sunan Galaxy S Duos 3, henüz Samsung’un Hindistan sayfasında listelenmemesine karşın, Hindistan’ın başkenti Bombay’daki bazı elektronik marketler tarafından satılmaya başlandı. Mağazaların Twitter hesapları aracılığıyla yayınladıkları görsellerde yer alan Galaxy S Duos 3, 130 dolar fiyat etiketiyle kullanıcılarla buluştu.

galaxy s duos 3

Orta segment bir cihaz olan Galaxy S Duos 3, 4 inçlik büyüklüğünde 480×800 piksel çözünürlüğünde ekrana sahip. 1 GHz çift çekirdekli işlemciye sahip cihaz, 512 MB RAM desteğiyle kullanıcılarına ortalama bir akıllı telefon tecrübesi vadediyor. Android 4.4 işletim sistemiyle gelen cihaz, 5 megapiksel kamera, VGA ön kamera, FM radyo, microSD desteği bulunan 4 GB dahili hafıza ve 1500 mAh batarya gibi özelliklerle donatılmış.

İlk etapta Hindistan’da pazara sunulan Galaxy S Duos 3’ün, Avrupa ve Kuzey Amerika’dan önce Asya-Pasifik bölgesinde satışa sunulması bekleniyor. Şirketler arasında amiral gemi cihazların yanı sıra, orta ve düşük segmentteki cihazlar arasındaki rekabeti düşündüğümüzde Samsung’un bu hamlesi çok da mantıksız gelmiyor. Özellikle ortada birçok orta segmentte Samsung cihaz olmasına rağmen, Samsung’un hala bu klasmanda cihazlar üretmesi ve Hindistan gibi kalabalık ve gelir düzeyi düşük ülkeleri hedef alması, şirketin sürümden kazanarak akıllı telefon pazarındaki payını artırmak istediği şeklinde yorumlanabilir.

Samsung’un Galaxy S Duos 3 hamlesinde ne kadar başarılı olacağını ilerleyen günler gösterecek.

Android One 15 Eylül’de Geliyor

Yorumunuzu buraya yazın

Loading Facebook Comments ...

BİR CEVAP BIRAK