Samsung Galaxy Note2 Çılgınlığı Bitmek Bilmiyor

Samsung Galaxy Note2 Çılgınlığı Bitmek Bilmiyor

2
PAYLAŞ

Samsung’un dev ekranlı akıllı telefonu Galaxy Note 2, yüksek fiyatına rağmen yoğun ilgi görmeye devam ediyor. İşte akıllı telefona dair son ilgi çekici rakamlar:

Samsung Galaxy Note 2, dev ekranlı akıllı telefonlar kategorisinin öncü ismi olarak önemli başarılara imza atmaya devam ediyor. Tüm dünyada yoğun ilgi gören cihaz, Samsung’un kendi evinde de tarihi bir başarıya imza atmayı başardı.

samsung_galaxy_note_2_haber1

Yılın son günlerindeyken Güney Kore’de 1 Milyon adetlik satış barajını geride bırakmayı başaran cihaz, küresel ölçekte de yoğun ilgi görüyor. Güney Kore’de üç ay önce satışa sunulan telefonun dünya pazarlarındaki gördüğü ilgi de üreticisinin yüzünü güldürecek cinsten. Kısa bir süre önce tüm dünyada 5 Milyon adet Galaxy Note 2 sattığını açıklayan Samsung’un bu rakamı ikiye katlayarak revize etmesi bekleniyor.

Tahminler yılın ilk çeyreği içersinde Samsung Galaxy Note 2’nin 10 Milyon barajını geride bırakacağına işaret ediyor. 5.5inçlik 720p HD çözünürlüğünde AMOLED ekrana sahip olan dört çekirdek işlemcili Galaxy Note 2, 2GB RAM’e ve 3100mAh kapasiteli pile sahip.

2012’nin İlgi Çekici Mobil Cihaz Trendleri

Yorumunuzu buraya yazın

Loading Facebook Comments ...

2 YORUMLAR

  1. Tek temennimiz umarım note 3 5.5 inçten yukarı olmaz donanım pil ve kamera özellikleri yükseltilir ve umarım bu yazdıklarıma diğer samsungcularda katılırda güney koreli kardeşlerimiz bunu duyar

BİR CEVAP BIRAK