Samsung Galaxy Note 2’nin Türkiye Fiyatları!

Samsung Galaxy Note 2’nin Türkiye Fiyatları!

4
PAYLAŞ

Samsung’un yeni amiral gemisi modeli Galaxy Note 2, dün yapılan lansman ile Türkiye’de kullanıcılarla buluştu

Samsung Electronics Türkiye Başkanı SungYong Hong’un ev sahipliğinde, akıllı telefon pazarına ilişkin değerlendirmelerin de paylaşıldığı 360’da gerçekleşen davette Okan Bayülgen yaptığı ürün sunumunun ardından Candan Erçetin sahne aldı. Etkinliğin ilgi çekici yanlarından biri de elbette Galaxy Note 2’nin çıkış tarihi ve fiyatlarının açıklanacak olmasıydı. İşte detaylar:

Samsung, Galaxy Note 2’yi bugün itibariyle Türkiye’de satışa sundu. Telefonun yaklaşık bir ay önce IFA’da tanıtıldığını düşünürsek Note 2’nin ülkemize çabuk bir şekilde ulaştığını söyleyebiliriz. Samsung, resmi olarak bir fiyat açıklamadı. Fakat hem operatörler hem de teknoloji mağazalarında Galaxy Note 2 fiyatları belli olmuş durumda.

Galaxy Note 2 ile ilgili ilk duyuruyu yapan Avea oldu. Firmanın hazırladığı taahhütlü paketlerle ayda 57 TL’den başlayan fiyatlarla Galaxy Note 2 sahibi olmak mümkün. Peşin ve kredi kartı ile taahhütsüz satış yapacağını duyuran firma Galaxy Note 2’yi bu yolla satın almak isteyenlere de 3 ay 250MB internet paketi hediye edecek. Fakat Avea’nın sitesinde cihaz ve kampanya ile ilgili bir bilgi bulunmuyor.

Turkcell de Galaxy Note satışına başlamış durumda. Sitesinde akıllı telefon seçenekleri arasında Galaxy Note 2’ye yer veren Turkcell, aylık 72 TL’den başlayan ek ödemeleri içeren paketler sunuyor. En uygun tarife ile birlikte Galaxy Note 2’ye 24 ay boyunca 141 TL ödeyerek sahip olunabiliyor.

Operatörler dışında teknoloji zincirleri de satış fiyatlarını açıkladı. Bimeks, Electro World ve Teknosa gibi mağazalarda 1899 TL fiyatla Galaxy Note 2 satışa sunulmuş durumda.

Daha önce verdiğimiz haberlerde Galaxy Note 2’nin Türkiye’de stoklara girdiğini ve Ekim ayının ikinci yarısında 1799 TL fiyatla satışa sunulacağını söylemiştik. Fiyat tahminlerimizden 100 TL yüksek olsa da genel beklentiden daha ucuz durumda. Zira birçok kişi Galaxy Note 2’nin 2200 TL’lik bir fiyat etiketine sahip olmasını bekliyordu.

Galeri: Samsung Galaxy Note 2

Yorumunuzu buraya yazın

Loading Facebook Comments ...

4 YORUMLAR

BİR CEVAP BIRAK