Samsung Galaxy Note 2 Ne Zaman Çıkacak?

Samsung Galaxy Note 2 Ne Zaman Çıkacak?

0
PAYLAŞ

Samsung’un tablet bilgisayarlar ile akıllı telefonlar arasında kalan hibrit modeli Galaxy Note, S3’ün duyurulmasından sonra en çok merak edilen mobil cihazlardan biri haline geldi.

Geçtiğimiz yıl çıkan ilk Samsung Galaxy Note ile hatırı sayılır bir başarı elde eden Samsung, bu kez Galaxy Note konusunda işi çok daha sıkı tutuyor. Akıllı telefon ölçülerinin dışına taşan ekranı ile fark yaratan telefon için Samsung’un Yeni iPhone’u sekteye uğratmak adına kullanacağı yaygın bir görüş haline geldi.

Bu bağlamda ortaya çıkan son iddia ise Galaxy Note 2’nin Eylül ayında geleceği oldu. Konu hakkında resmi birimlerden elde edilmiş bir bilgi yok ancak şimdiden özelliklere dair bilgiler bile iyiden iyiye dillendirilmeye başlandı.

Buna dört çekirdekli bir Exynos işlemci ile donatılması beklenen Galaxy Note 2’nin, 2GB RAM, 8MP kamera, 5.5 inçlik Super AMOLED HD ekran, 32GB dahili hafıza gibi bilgiler öne çıkıyor. Bunlara ek olarak ise Samsung’un sıra dışı bir akıllı telefon tasarımı ile fark yaratmak isteyebileceği de konuşuluyor.

Samsung Galaxy S3 Paramparça

Yorumunuzu buraya yazın

Loading Facebook Comments ...

BİR CEVAP BIRAK