Samsung Galaxy A9 Pro’nun Test Süreci Başladı

Samsung Galaxy A9 Pro’nun Test Süreci Başladı

0
PAYLAŞ

Samsung Galaxy A9 Pro’nun yeni ayrıntıları belli oldu. Galaxy A serisine eklenecek olan Galaxy A9 Pro’nun yeni ayrıntıları ortaya çıktı.

samsung-galaxy-a9-pro

Geçtiğimiz hafta, Samsung’un Galaxy A9 Pro modeline ilişkin çeşitli bilgiler ortaya çıkmıştı. Firmaya yakınlığıyla bilinen kaynaklar tarafından elde edilen bilgiler neticesinde Samsung’un Galaxy A serisindeki tepe modellerden biri olacağı ortaya çıkan Galaxy A9 Pro’nun seri numarasının da SM-A9100 olacağı tahmin ediliyordu. Eskiye oranla daha geniş bir ekran ve üst seviye bileşen özellikleriyle sunulması beklenen akıllı telefonun yeni birkaç ayrıntısı daha ortaya çıktı.

Galaxy A9 Pro’da 6 inç boyutunda Full HD  çözünürlük desteği sunan bir ekrana yer verileceği gündeme gelmişti. Son söylentiler de yine bu ekran boyutunu ve çözünürlüğü doğrular nitelikte. Qualcomm’un sekiz çekirdekli Snapdragon 652 yonga setinin sunulacağı belirtilen yeni modelin test sürecinin de başladığı belirtiliyor. Yine firmaya yakınlığıyla bilinen kaynaklar; yeni modelin Galaxy A9 Pro yerine Galaxy A9 2016 Pro şeklinde tanıtılabileceğini ifade ediyor.

Android’in en güncel versiyonu Marshmallow ile gelmesi beklenen akıllı telefon, 3 GB RAM’in sunulması bekleniyor. Dahili bellek tarafında ise 64 GB kapasiteye yer verileceği üzerinde duruluyor. Elbette bu kapasite microSD kart yardımıyla artırılabilecek. 13 MP’lik arka kamera ve 4000 mAh kapasitede batarya da ürünün ortaya çıkan diğer ayrıntıları arasında. Galaxy A9 Pro’nun 360 dolar fiyatlandırmayla satışa çıkacağı öngörülüyor.

Yorumunuzu buraya yazın

Loading Facebook Comments ...

BİR CEVAP BIRAK