Samsung Charm Akıllı Bileklik Satışa Sunuldu

Samsung Charm Akıllı Bileklik Satışa Sunuldu

0
PAYLAŞ

Samsung’un bu yıl tanıttığı Galaxy S7 ve S7 Edge ile birlikte tüm gözler Note 6’ya çevrilmişken Güney Kore’li teknoloji devi bir sürpriz yaparak yeni akıllı bilekliği Charm’ı satışa sundu.

samsung-charm-scroll

Gelişen teknoloji ile birlikte sadece tüketiciler sadece akıllı telefonla yetinmiyor, giyilebilir teknoloji ürünlerine de oldukça yoğun bir ilgi gösteriyor. Akıllı bileklikler de bu kategoride en büyük pastaya sahip olan ürünlerin başında geliyor. Özellikle Gear serisi akıllı bilekliği ile sektörde iddiasını sürdüren Samsung, akıllı saatleri ile de dikkat çekiyor.

Gear VR sanal gerçeklik gözlüğü ve Gear 360 kamera ile adından sıkça bahsettiren Samsung’un son ürünü her kesime hitap eden bir cihaz.

Samsung’un son tanıttığı akıllı bilekliği Charm ise temel fonksiyonları yerine getiren bir aktivite takipçisi. Ekranı bulunmayan cihazın 17mAh bataryası mevcut. Aktivite takibinin yanı sıra bluetooth ile eşleştiği akıllı telefona gelen bildirimleri sahip olduğu led ekranı ve titreşim ile kullanıcıya bildiren Charm, şık tasarımı ile dikkat çekiyor.

Kare daire arası bir yapıya sahip olan cihazın ince şık kordonu bulunuyor.

Kore, İtalya, Rusya ve Fransa’da satışa sunulan cihazın fiyatı da oldukça ekonomik. 40 Euro fiyat etiketi ile piyasaya sürülen cihaz oldukça ilgi göreceğe benziyor.

Yorumunuzu buraya yazın

Loading Facebook Comments ...

BİR CEVAP BIRAK