Samsung Android 7.1 Nougat Güncellemesi Hakkında Bilgi Verdi!

Samsung Android 7.1 Nougat Güncellemesi Hakkında Bilgi Verdi!

0
PAYLAŞ

Samsung Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge ile ilgili Android 7.1 Nougat 7.1 ile bazı testleri yaptıktan sonra güncellemeyi gerekli modellere göndereceği tarih hakkında bilgi verdi. Uzun bir süredir test aşamasında olan Nougat 7.1 sürümü ile buluşmak isteyen kullanıcılar sabırsızlığını sürekli dile getirdi. Buna göre 2017 yılının Ocak ayı içerisinde stabil şekilde güncellemelerin gönderileceğinin açıklamasını yaptılar.

Samsung cihazlar hakkındaki teknolojik gelişmemelerini sizlerle buluşturan bir platform olduğumuz bir gerçektir. Buna göre geçtiğimiz günlerde Samsung 7.1 Nougat güncellemesini kısa bir süre sonra geçiş yapılacağı haberini vermiştik. Bugün ise Samsung yetkililerinden yapılan bir açıklamada 2017 yılının Ocak ayı içerisinde Nougat 7.1 için Galaxy S7 ve S7 Edge modelleri için stabil şekilde dağıtılacağı söylendi.

Üst kısımda belirtilen görselde Samsung tarafından resmi açıklamanın yaptığının bir belgesi olarak görebilirsiniz. 30.12.2016 tarihinde yapılan bu açıklamaya göre Galaxy S7 modelleri için beta sürümünün artık sonlandırıldığı söyleniyor. Ocak ayı içerisinde gerekli güncellemelerin yapılacağı belirtiliyor.

Buna göre Samsung yetkilileri Galaxy S7 ve S7 Edge kullanıcılarına bir yılbaşı güzelliği yapmış gibi düşünülebilir.  2017 Ocak ayında Nougat 7.1 Android sürümü ile buluşmanız sağlanacak. Buna göre Türkiye’de tam tarih ne zaman olacak orası belirsizliğini korurken muhtemelen tüm dünya genelinde aynı zaman diliminde stabil olarak dağıtım yapılacaktır.

Yorumunuzu buraya yazın

Loading Facebook Comments ...

BİR CEVAP BIRAK