Samsung Akıllı Saatler Üzerine Çalışıyor

Samsung Akıllı Saatler Üzerine Çalışıyor

1
PAYLAŞ

Samsung Akıllı Saatler Üzerine Çalışıyor

Akıllı telefonlar ile bağlantılı çalışan akıllı saatler için bir açıklama da Samsung cephesinden geldi. İşte yetkili ağızlardan gelen açıklamalar doğrultusunda Güney Koreli üreticinin akıllı saat planları:

Asya’nın en büyük teknoloji şirketi olan Samsung, mobil alandaki başarısıyla tüm dünyanın gözde isimlerinden biri. Son tanıtılan Galaxy S4 modeliyle adeta bu alandaki başarısını taçlandıran şirketin başkan yardımcısı Lee Young, şirketin mobil odaklı işlerine dair bir takım açıklamalar yaptı.

Şirketin inovatif ürünleri kullanıcılara sunmak adına çalışmalarını sürdürdüğünü belirten Lee Young, geleceği yakalayan ürünler sunmak istediklerini ve akıllı saatlerin de bunlardan biri olduğunu ifade ediyor.

Aslında bir çok firmanın akıllı saat kavramına dahil olabilecek yenilikçi ürünler üzerinde çalıştığına dair önemli bilgiler var ancak resmi bir açıklama pek duymuyorduk. Bu konuda Samsung’dan gelen bu haber, ilk kez beklentilerin büyük olduğu isimlerden bir tanesinin bu iş üzerinde çalıştığına resmiyet kazandırmış olması nedeniyle önemli.

samsung_s9110_haber1

Samsung S9110

Bunun yanı sıra Samsung’un böylesi bir ürün için geçmişten gelen bir deneyime de sahip olduğunu vurgulamakta yarar var. Güney Koreli üretici 2009 yılı Temmuz ayında mini sim kart yuvasına sahip saat şeklinde bir cep telefonunu tanıtmıştı. İnternet erişimi, Bluetooth gibi özellikleri bulunan bu ürün kısa mesaj alıp gönderebiliyordu. Camı da çizilmelere karşı dayanıklı bir malzeme ile kaplanmıştı.

Samsung Galaxy S4 Aksesuarları

Yorumunuzu buraya yazın

Loading Facebook Comments ...

1 YORUM

BİR CEVAP BIRAK