Saitek Çiftçilik Simülasyonu İçin Direksiyon Seti Geliştirdi

Saitek Çiftçilik Simülasyonu İçin Direksiyon Seti Geliştirdi

0
PAYLAŞ
Saitek'in seti ön sipariş verilebiliyor.

Aksesuar üreticisi Saitek, farming simulator isimli çiftçilik oyununu daha gerçekçi oynayabilmek için özel bir direksiyon takımı geliştirdi.

Saitek'in seti ön sipariş verilebiliyor.
Saitek’in seti ön sipariş verilebiliyor.

Uçak, otomobil, kamyon, tren ve keçi derken simülasyon oyunları son dönemde büyük bir yükselişe geçtiğini görüyoruz. Hayatın farklı alanlarını deneyimleme imkanı sunan bu simülasyonlardan gerçekçi bir tecrübe yaşamak içinse çoğu zaman özel kontrolcüler gerekiyor zira simülasyonda kullanılan araçları yarış oyunları için tasarlanan direksiyon-pedal takımıyla kullanmaya uygun değil.

İşte tam da bu noktaya eğilen Saitek, son dönemin popüler simülasyonlarından biri olan farming simulator isimli çiftçilik oyunu için özel bir direksiyon seti geliştirdi. Daha geniş bir direksiyon simidine, kolay dönüş için topuza ve üzerinde 25 programlanabilir tuş bulunan kontrol paneline sahip üründe gaz ve fren pedalları da unutulmamış. Hidrolik sistemleri daha rahat kullanabilmek adına ufak bir kumanda kolunu da eklemeyi unutmayan Saitek’in bu seti yakın zamanda bir çok simülasyon oyunu için kontrolcü standartlarını belirleyebilir. 300$ satış fiyatına sahip olacak kontrol seti sonbahar aylarında simülasyon severlerle buluşacak.

Yorumunuzu buraya yazın

Loading Facebook Comments ...

BİR CEVAP BIRAK