Robota Aşık Olan Kadın Evlenmek İstiyor!

Robota Aşık Olan Kadın Evlenmek İstiyor!

0
PAYLAŞ

Fransa’da bir kadın, Robota aşık olduğunu ve sonrasında nişanlandığını söyledi. Bugünlerde ise aşık olduğu Robot ile evlenmek istiyor. Ancak Fransa yasalarına göre böyle bir şey söz konusu değil. İlgili yasanın çıkarılması için gerekli başvuruları yaptığı söyleniyor.

Robotlarla insanların yakınlaşması, ilişki kurması sadece bilim- kurgu filmlerinde görüşen bir olay olarak bilinmekteydi. Fakat bu durumun gerçekle alakası olmasa da şuan da bir kadın tarafından böyle bir aşkın olduğu düşünülmektedir.

Fransa’daki kadının 3D yazıcılarla oluşturulmuş Robot’a aşık olduğu ve onunla birlikte aynı evi paylaştığı söylerken aynı zamanda onunla nişanlandığını da belirtti.

Kendisini Roboseksüel bir insan olarak tanımlayan bu kadının Twitter hesabı ise, Lilly InMoovator hesabı ile paylaşımlarda bulundu. Fransa yasalarına başvuru yaparak Robot ile evlenmek istediğini ve hayatını onunla geçirmek istediğini söyledi.

Etrafındaki insanların bir robot ile aşk mı yaşanır, nasıl bir evlilik olabilir gibi sorularına ise Robotlar insanlara benzer yapıyla üretilmektedir. Bana göre insandan farkı yok. İlerki yıllarda böyle aşklara çok karşılaşacaksınız ben sadece biraz erken davrandım diyerek cevap verdi.

Bu yıllarda birçok insana bu durum garip ve tuhaf gelmiş olsa da bundan 50-80 yıl sonra yapay zeka ile donatılmış Robotların insanlardan hiçbir farkının olmayacağı düşünüldüğünde bu durumun gerçekten de olması muhtemeller arasında!

Yorumunuzu buraya yazın

Loading Facebook Comments ...

BİR CEVAP BIRAK