Reddit’in Android Uygulaması Beta Sürecine Girdi

Reddit’in Android Uygulaması Beta Sürecine Girdi

0
PAYLAŞ

Reddit nihayet Android platformu desteğini arkasına alıyor. Resmi Android uygulaması kapalı beta sürecinde geliştiriliyor.

Reddit'in Android Uygulaması Beta Sürecine Girdi

Reddit CEO’su Steve Huffman Android uygulamasının geliştirilmeye başlandığını resmen açıkladı. Beta sürecine girişler ise kapatıldı. Geçtiğimiz ay bu iş için çok sınırlı sayıda kişi tayin edilmişti. Ayrıca iOS uygulaması için beta sürecinin de çok yakında başlayacağı söyleniyor. Popüler sitenin web arayüzü bulunsa da yeni uygulama mavili ve beyazlı tasarımıyla çok daha fazla ilgi çekecek.

Ayrıca Steve Huffman, uygulamanın geliştirilmeye devam ettiği, hatalar bulunduğunu ve yayınlanmaya hazır olmadığının altını çiziyor. Bunun yanında siteye erişimin üçüncü taraf uygulamalar tarafından da sağlandığı söyleniyor.

Mobil uygulamanın yayınlanma tarihi açıklanmazken, iOS platformu için uygulamanın da geliştirildiği söyleniyor. Uygulamanın ne kadar işlevsel olacağı da sitenin kullanıcıları tarafından merak unsuru haline geldi. Platformun CEO’su o zamana kadar başka üçüncü parti uygulamalarının da kullanılabileceğini söylüyor. Elimizde maalesef uygulamayla ilgili detaylı bir bilgi bulunmuyor. Beta süreci bittiğinde uygulamanın yüksek indirme sayılarına ulaşacağını tahmin etmek de zor değil.

Yorumunuzu buraya yazın

Loading Facebook Comments ...

BİR CEVAP BIRAK