Razer Nabu Watch Akıllı Bileklik Tanıtıldı

Razer Nabu Watch Akıllı Bileklik Tanıtıldı

0
PAYLAŞ

Oyuncu ekipmanları konusunda dünyanın lider markalarından Razer, CES 2016’da değişik ve yenilikçi ürünlerini tanıtıyor. Razer Nabu Watch adını verdiği akıllı oyuncu saati diğerlerinden ayrılan farklı özellikleriyle dikkat çekiyor.

razer-nabu-watch

Razer Nabu Watch akıllı bildirimler, sağlık durumu takibi ve sosyal fonksiyonlarıyla sağlığına dikkat eden oyuncular için geliştirildi. İki farklı versiyonu bulunan akıllı saatin akselerometre özelliği sayesinde ne kadar uyuduğunuz, spor faaliyetlerinde kaç kalori yaktığınız gibi kritik bilgilere erişebiliyorsunuz. Saatin standart versiyonunda sert polikarbon materyal, Forged Edition adı verilen özel versiyonunda ise standarttan farklı olarak özel işlenmiş paslanmaz çelik butonlar bulunuyor.

 

 

Geri sayım sayacı, alarm ve Bluetooth bağlantısıyla fonksiyonel bir akıllı saat olan Razer Nabu Watch‘ın hücresel pili 12 ay kullanım garantisine sahip. Uzun süreli kullanım ömrüne sahip olan cihazın ikinci ekranı sayesinde arama, kısa mesaj, e-posta ve uygulama bildirimlerinizi takip edebiliyorsunuz. Ocak ayından itibaren satışa sunulacak Nabu Watch Classic 149.99 €, Nabu Watch Forged Edition ise 199.99€’dan başlayan fiyatlarla oyun severleri bekliyor.

Yorumunuzu buraya yazın

Loading Facebook Comments ...

BİR CEVAP BIRAK