Razer Comms League of Legends Scouter İle Güncellendi

Razer Comms League of Legends Scouter İle Güncellendi

0
PAYLAŞ

Razer Comms’a League of Legends oyuncularını sevindirecek bir güncelleme geldi. Razer Comms LoL Scouter eklentisi aktifleştirildi. Bu eklenti sayesinde oyun içi sesli sohbet artık daha kaliteli, ama daha da önemlisi LoL oyuncuları kendi takım arkadaşlarının ve rakiplerinin detaylı istatistiklerine ulaşabilecek.

razer comms

Razer Comms Yazılımı LoL Scouter ile Güncellendi

Razer, popüler MOBA League of Legends (LoL) için geliştirdiği VoIP Messenger eklentisi LoL Scouter’ı duyurdu. Razer’ın oyuncular arasında oldukça popüler olan yazılımı Comms’un en yeni versiyonuna eklenen URL özelliği sayesinde Razer Comms kullanıcıları takım arkadaşlarını çağrılara davet edebilmek için alternatif bir yönteme kavuştu. Güncelleme, Riot Games’in üçüncü parti uygulama rehberiyle uyumluluk içinde geliştirildi. LoL Scouter, eşleştirilmiş takımların sesli sohbet kanalıyla iletişim kurmasını sağlıyor ve karşı takımdaki oyuncuların yetenek seviyeleri hakkında detaylı bilgiler sunuyor, LoL’ün dünya çapındaki aylık 70 milyon aktif oyuncusunu tanımak için imkan yaratıyor. LoL’de sesli sohbeti açarak, arkadaşlarınızla veya yabancılarla eşleştiğinizde takım oyunu ve iletişimi en üst düzeyde tutabileceksiniz. LoL Scouter penceresine URL linkini yapıştırarak maça özel ve geçici sesli çağrıya katılabilirsiniz. Hızlı ve kolay sesli sohbet sistemi Sihirdar Vadisi’nde kazananları ve kaybedenleri belirleyecek. Rakiplerinizi takım oyunuyla yenmek için Razer Comms LoL Scouter’dan yararlanabilirsiniz.

Sesli sohbet özelliklerinin yanısıra LoL Scouter ile hem takım arkadaşlarınızın hem rakiplerinizin şu bilgilerine ulaşabilirsiniz:

  • Şampiyon’un ismi
  • Sezon Sıralaması
  • Sıralamalı ve normal oyun kazanma/kaybetme oranı
  • Kill/Death/Assist (KDA) toplamı
  • Rünler
  • Ustalıklar

Razer Comms, oyuncular için özel olarak tasarlanmış ücretsiz bir “hepsi bir arada” iletişim çözümü. Sunduğu grup sohbeti, VoIP anında mesajlaşma özelliği, oyunlar arası sohbet desteği özelliklerinin yanısıra gelişmiş bir güvenlik sistemine de sahip. Razer Comms kullanıcıları doğrudan Razer sunucularına bağlanabildikleri için IP adreslerini gizleyebiliyor ve böylece DDoS saldırılarından korunuyorlar. Razer Comms ayrıca kendi oyuncu topluluğuna sahip bir platform. Dünyanın dört bir yanından oyuncularla buluşmak, klanlara katılmak ve raid kurmak için kullanabilirsiniz. Yazılımın eğlenceli bir özelliği de “Stream izleyici”. Arkadaşlarınızla birlikte bir “özel lobi” yaratarak favori yayıncılarınızın yayınlarını birlikte izleyebiliyorsunuz. Ayrıca, sevdiğiniz yayıncılar çevrimiçi olduğunda Razer Comms size bildirim gönderiyor. Comms Mobile özelliğini de kullanmak isterseniz, Android cihazınızdan diğer Android’cilere ve PC’de oynayanlara çağrı ve mesaj gönderebilirsiniz.

Razer Comms’u ücretsiz indirmek ve LoL Scouter’ı kullanmak için: http://www.razerzone.com/comms/

 

 

Yorumunuzu buraya yazın

Loading Facebook Comments ...

BİR CEVAP BIRAK