Razer BlackWidow Chroma Artık Lan Partilerde!

Razer BlackWidow Chroma Artık Lan Partilerde!

0
PAYLAŞ
BlackWidow Chroma 'nın turnuva modeli ufak boyutlarıyla rahatlıkla taşınabiliyor.

Razer’ın RGB led aydınlatmalı mekanik oyuncu klavyesi BlackWidow Chroma ailesine turnuvalar için daha ufak boyutlu yeni bir model daha eklendi.

BlackWidow Chroma 'nın turnuva modeli ufak boyutlarıyla rahatlıkla taşınabiliyor.
BlackWidow Chroma ‘nın turnuva modeli ufak boyutlarıyla rahatlıkla taşınabiliyor.

Oyuncu aksesuarlarıyla tanıdığımız Razer, RGB led aydınlatmalı mekanik oyuncu klavyesi BlackWidow Chroma’nın turnuva modelini duyurdu. Bu model adından da anlaşılabileceği üzere turnuva ve lan partiler için tasarlandığından taşınabilirlik klavyenin tasarımında birinci öncelik olarak karşımıza çıkıyor. Razer bu hedefi gerçekleştirebilmek için turnuva modelinde sağ taraftaki numerik tuş takımını ve sol taraftaki makro kısayol tuşlarını kaldırmış. Böylece BlackWidow Chroma daha çok bir ultra taşınabilir dizüstü bilgisayar klavyesi seviyesinde tuş dizilimi sunuyor.

Chroma ailesinin bir üyesi olarak RGB renk desteğini devam ettiren yeni modelde de her tuşu birbirinden bağımsız olarak 16.8 milyon renk arasından ayarlama yapmak mümkün. Razer ayrıca klavyenin rahatlıkla taşınabilmesi için kablo bölümünü sökülebilir şekilde tasarlamış. Taşıma sırasında klavyeye herhangi bir zarar gelmemesi için taşıma kutusu da ürünün kutu içeriğinde yer alan şeyler arasında. Klavyenin satış fiyatı ise yurtdışında 140$ olarak belirlenmiş.

Yorumunuzu buraya yazın

Loading Facebook Comments ...

BİR CEVAP BIRAK