Ragnarok Online’da Yeni Dönem!

Ragnarok Online’da Yeni Dönem!

0
PAYLAŞ

Eski sunucularda bulunan karakterlerin yeni sunuculara taşınması 15 Ekim’de başladı ve 15 Kasım’a kadar devam edecek…

 

Ragnarok Online’da (RO) karakterler yeni sunuculara taşınıyor. Bu süreçte kullanıcıların yapması gereken şey bekleyip, karakter taşındığı zaman yeni sunucuların keyfini çıkartmak olacak. RO eski bir oyun olmasına rağmen halen kendini geliştirmeye devam ediyor ve her gün artan oyuncu kitlesiyle değişime bir yenisini daha ekliyor.

Sunucu değişikliği oyuncuları fazla yormayan bir işlem olsa bile, Ragnarok Türkiye Topluluğu yöneticileri bu taşınmanın eski hesabınızda bulunan karakterinizin yükü ve başvuru sayıları ile doğru orantılı olarak biraz zaman alabileceğini belirtiyorlar.

Ragnarok Online sunucu değişikliği ücretsiz olduğu halde, karakter güvenliği açısından oyunculardan bazı bilgiler istenecek. Bu güvenlik önlemleri karakterin düzgün şekilde taşınmasını sağlayacak bilgiler içerecek.

Güvenlik

Eski euRO hesabınızın giriş bilgileri gerekiyor elbette (kullanıcı adı ve şifre), hesabınızda yaratmış olduğunuz 3 karakterinizin adı ve karakterlerin seviyeleri (Gerekli olmaz gibi görünse de şifre yanlışlığı gibi bir durumda yedek bilgi olarak kullanılabilir.), kimlik belgenizin bir fotokopisi ve 15 yaşından küçükler için aile izin belgesi, taşınma işlemleri için yeterli oluyor.

Bu bilgileri support_tr@gravityeu.com adresine göndermeniz ve atacağınız iletinin Subject/Konu kısmına “euRO Transfer TR” yazmanız yeterli olacaktır.

>> Iron Man 3 Filminden Yeni Görüntüler

Yorumunuzu buraya yazın

Loading Facebook Comments ...

BİR CEVAP BIRAK