Prototype 2 İncelemesi

Prototype 2 İncelemesi

0
PAYLAŞ

İlk oyunuyla bir anda tüm gözleri üzerinde toplayan ve o günden beri oyun severler tarafından ikinci macerası beklenen Prototype 2, sonunda oyun severlerin beğenisine sunuldu. Peki ama yeni oyun nasıl dersiniz?

Yıl 2009… O zaman henüz Scroll’da yazmıyorum. Bir başka sitede oyun haberleri bölümünde görev almaktayım ve bana Prototype çıktı incelemek ister misin denildiği zaman, tabii ki görevimiz bu deyip oynamaya başlamıştım. İki gün sonra büyük bir keyifle incelememi de yazıp siteye koymuştum. O zaman incelememe gelen ilk yorumda, yazımda kullandığım “Alex şu ana kadar gördüğüm en heyecan verici, en güçlü ve en gelişmiş özelliklere sahip süper kahraman” tanımlamasına “Super Man, Alex’i harcar, hatta Spider-Man bile onu alt eder bu yorumunuza katılmıyorum” şeklinde bir cevap gelmişti.

Şimdi Prototype 2’yi oynamaya başlar başlamaz aklıma o an geldi ve kendi kendime şunu söyledim: “Superman ya da Spider-Man Alex’e ne yapar bilemem ama James Heller bu haliyle Alex’in canına okuyacak.”  Eğer şimdi James’mi o da kim diye soruyorsanız, o zaman incelememize başlama vaktimiz gelmiştir. İşte oyun dünyasının en özgün serilerinden birisi olma yolunda emin adımlarla ilerleyen Prototype’in ikinci oyunu…

Yorumunuzu buraya yazın

Loading Facebook Comments ...

BİR CEVAP BIRAK