Pokemon Sun Ve Moon’da Kafatası Takımı Ortaya Çıktı

Pokemon Sun Ve Moon’da Kafatası Takımı Ortaya Çıktı

0
PAYLAŞ

Pokemon çılgınlığı akıllı telefonlarda olduğu gibi diğer platformlarda da devam ediyor. Nintendo tarafından geliştirilen efsane oyunda her gün yeni takımlar ve pokemonlar karşımıza çıkıyor. Çizgifilmden alışık olduğumuz Roket Takımından sonra bu kez karşımıza Kafatası Takımı çıkıyor.

sun-moon-169-en

Bildiğiniz üzere Pokemon GO Niantic tarafından geliştirilen ve The Pokemon Company tarafından yayımlanan, iOS ve Android tabanlı artırılmış gerçeklik oyunu. Pokemon Go oyunu, beraberinde Nintendo tarafından geliştirilen , ve yakınlarda Pokemon tespit edildiğinde Bluetooth bağlantısı ile kullanıcılara uyarı veren Pokémon Go Plus isimli giyilebilir teknoloji ürünü ile beraber çıkacak. Pokémon Go ile birlikte kullanıcılar, akıllı cihazları ile gerçek dünyada Pokémon yakalayabilir, birbirleri ile savaştırabilir ve birbirleri arasında ticaretini yapabilecekler. Oyun ücretsiz bir şekilde ve uygulama içi satın alma opsiyonu ile yayınlandı.

Oyunun mobil versiyonunun yanı sıra Nintendo 3DS için olan sürümü de mevcut ve bu sürümlerden Pokemon Sun ve Pokemon Moon’da ortaya yeni pokemonlar ve Kafatası Takımı çıkıyor. İlk Pokemon biz Wishiwashi, başta sevimli bir su pokemonu gibi görünen bu pokemon evrim geçirince Gyarados ile baş edebilen yetenekli bir canavara dönüşüyor.

Diğer pokemonlar Pyukumuku, Morelull da sevimli fakat yetenekli pokemonlar arasında. Alola, Meowth ve Marowak çizgi filmden aşina olduğumuz pokemonlar.

Nintendo’ya kısa sürede büyük kazançlar sağlayan bu oyunun popülaritesinin ne kadar daha devam edeceği merak konusu.

Yorumunuzu buraya yazın

Loading Facebook Comments ...

BİR CEVAP BIRAK